تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

 • تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

  تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال ، همراهان همیشگی ریبیز Reybiz سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از آلت کوین ها در خدمت شما هستیم.

  اخبار بیت کوین، بلاک چین، اتریوم،  قیمت ارزهای دیجیتال را از اینجا بخوانید. در این صفحه آخرین اخبار ارزهای دیجیتال را دنبال کنید.

   

  تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

  تایم فریم روزانه:
  تیمر یبیز ارز تحلیل آواکس رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

  رمز ارز AVAX در حال تکمیل الگوی کنج نزولی می باشد. رشد قیمت در هفته گذشته منجر به برخورد قیمت با سقف الگوی کنج نزولی شده است. همچنین محدوده مقاومت ۶۶ تا ۶۸ دلار در روز گذشته شکسته شده است، و تبدیل به حمایت شده است.
  شرایط AVAX در حال بهبودی می باشد، و چنانچه حجم معاملات نیز تایدد کننده شکست باشد، و افزایش تقاضا را شاهد باشیم، می توانیم انتظار داشته باشیم که با شکسته شدن الگو و تایید آن رشد قیمت تا هدف محدوده ۹۰ دلار ادامه پیدا کند. به طور کلی اگر خریداران بتوانند قیمت  را بالای سطح ۸۰ تا ۹۰ دلار برسانند، روند AVAX در تایم روزانه نیز صعودی خواهد شد.
  تحلیل آواکس

  تحلیل آواکس AVAX تایم فریم ۴ ساعته:

  قیمت در تایم ۴ ساعته می تواند در محدوده فعلی فشرده شود. و باید منتظر شکست یکی از محدوده های حمایت مقاومت باشیم. با توجه به اینکه احتمال کاهش قیمت بیشتر می باشد، چنانچه حمایت مورد نظر شکسته شود، فشار فروش می تواند آواکس را تا محدوده ۵۵ دلار دچار افت قیمت کند.

  تحلیل آواکس

  صرافس تبدیل


  تحلیل نئو NEO در تاریخ ۸ بهمن ۱۴۰۰

  تایم فریم هفتگی:
  رمز ارز NEO در بازه زمانی هفتگی روند رنج متمایل به نزولی دارد. کانالی برای این ارز در نظر گرفته شده است و قیمت در نیمه پایین کانال به سر می برد. در هفته‌های گذشته میدلاین کانال نزولی به سمت پایین شکسته شد، و محدوده میدلاین کانال به مقاومت تبدیل شد. قیمت در حال کاهش به سمت حمایت‌ های پایین تر می باشد. اندیکاتور RSI مومنتوم منفی را نشان می‌دهد، و وارد محدوده اشباع فروش شده است.

  حمایت روی نمودار مشخص شده است حمایت اول در محدوده ۱۶٫۲۰ تا ۱۴ دلار وجود دارد، و در صورتی که این ناحیه حفظ شود، می‌توان انتظار برگشت قیمت به سمت مقاومت میدلاین کانال نزولی را داشت. در غیر اینصورت اگر این حمایت شکسته شود، ریزش بیشتری برای ارز NEO شاهد خواهیم بود. ریزش هفته گذشته بیش از ۲۶ درصد بود، و متوقف شدن قیمت در محدوده فعلی نشانه خوبی است. البته نیاز به شرایط مساعدی در بازار دارد.

  تحلیل نئو

  تحلیل نئو NEO تایم فریم روزانه:

  قیمت در حال حاضر در کف کانال نزولی قرار دارد، و و چنانچه نشانه های برگشت روند روی نمودار ظاهر شود می توان دوباره رشد قیمت حداقل محدوده ۲۲ دلار را داشت. به طور کلی انتظار داریم که روند مدتی در محدوده ی ۲۲ تا ۱۵ دلار رنج باشد.

  تحلیل نئو


  ۱۲دی ماه ۱۴۰۰ 

  تحلیل شیبا SHIB

  تایم فریم روزانه:

  رمز ارز شیبا SHIB در طول هفته گذشته با کاهش قیمت مواجه شد. قیمت هنوز در روند اصلاحی به سر می‌برد. این طور که از نمودار پیداست اصلاح زمانی به انتهای موج خود در حال نزدیک شدن می باشد. به دلیل اینکه کانال نزولی به محدوده حمایت بسیار مهمی نزدیک شده است، انتظار برگشت از یکی از محدوده های مشخص شده را داریم. اولین محدوده که شکسته شده و در حال حاضر به مقاومت تبدیل شده است، در قیمت ۰.۰۰۰۰۳۴۶۰ الی ۰.۰۰۰۰۳۹۳۳ دلار می باشد، و محدوده بعدی در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۳۸۶ و ۰.۰۰۰۰۲۸۴۲ دلار است. که محدوده دوم حمایت معتبری می باشد، و در صورت ریزش شدید تر قیمت، انتظار واکنش در این محدوده را داریم.

   

  تایم فریم ۴ ساعته:

  همانطور که ملاحظه می‌فرمایید، خریداران باید قیمت را بالای محدوده مقاومت برسانند، تا روند در این بازه زمانی صعودی شده، و قیمت کانال نزولی را به سمت بالا بشکند. در این صورت بعد از پولبک می توانید به دنبال نشانه های حمایت برای شروع یک حرکت صعودی بگردید. اگر باز هم ریزش در بازار را شاهد باشیم، حمایت مشخص شده در کف کانال، می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شیبا گردد.

   

   

  تحلیل دوج کوین DOGE

  تایم فریم ماهانه:

  رمز ارز دوج کوین با نماد DOGE به طور کلی در یک کانال صعودی قرار دارد. قیمت به دلیل شیب بالایی که داشته، بعد از برخورد به کانال سوم صعودی وارد روند اصلاحی شده است. این طور که از نمودار پیداست، اصلاح قیمت می‌تواند همچنان ادامه داشته باشد. اما اگر در محدوده فعلی یعنی در قیمت ۰.۱۶ دلار حمایت شود و کاهش بیشتر را شاهد نباشیم، می توانیم انتظار یک رشد حداقل ۵۰ درصدی را برای دوج کوین داشته باشیم. البته جزییات این مورد در تایم های پایین تر باید بررسی شود، تا ببینیم که پتانسیل این رشد قیمت وجود دارد یا خیر.

  اما

   دوج کوین DOGE تایم فریم روزانه:

  از زمانی که محدوده ۰.۲۲ تا ۰.۳۰ دلار به سمت پایین شکسته شد، روند در این تایم فریم نزولی شده است، و حمایت محدوده ۰.۱۱ تا ۰.۱۳ دلار، یک حمایت مینور می باشد، که در صورت ریزش مجدد بازار امکان شکست این محدوده وجود دارد

  اما در تایم فریم ۴ ساعته با توجه به نوسانات شدید و کوتاه مدت دوج کوین در برخی از کندل ها، و فاصله ای که با حمایت و مقاومت های خود دارد، ریسک معاملات روی این ارز بسیار زیاد می باشد، و تا زمان شکست خط روند نزولی اول و صعودی شدن مومنتوم باید صبر کرد. ولی برای معاملات نوسانی و کوتاه مدت روزانه می توان مبنای معاملات را مقاومت محدوده ۰.۱۷۵۲ الی ۰.۱۷۶۴ دلار در نظر گرفت. در صورتی که این سطح شکسته شود، روند در تایم ۱ ساعته صعودی شده و می توان تا محدوده ۰.۱۸ دلار انتظار رشد قیمت را داشت. اما اگر نشانه های شکست مقاومت دیده نشود، کاهش بیشتر قیمت را تا حمایت های ۰.۱۵ دلار شاهد خواهیم بود.

   

   

  تحلیل چلیز CHZ

  رمز ارز چیلیز CHZ در طول هفته ای که گذشت، حرکت صعودی آن با شکست مواجه شد، و فشار فروش باز هم باعث کاهش قیمت و برگشت آن به سمت حمایت ۰٫۳۰ دلار شد. این حمایت مینور در حال حاضر شکسته شده، و قیمت در حال کاهش بیشتر به سمت حمایت های پایین تر می باشد. با توجه به اینکه روند در این بازه زمانی رنج می باشد، و مومنتوم روند در تایم فریم های پایین تر منفی می باشد انتظار ادامه کاهش قیمت تا سطح حمایت ۰٫۲۵ دلار را داریم. با این برگشت پتانسیل تشکیل واگرایی شکست خط روند نزولی وجود دارد. بنابراین می توان در روزهای آینده و یا هفته آینده انتظار رشد قیمت برای این ارز را داشت

   

  چیلیز CHZ تایم فریم ۴ ساعته:

  واکنش قیمت به محدوده ۰٫۳۵ دلار باعث برگشت مجدد و ریزش قیمت شده است. بنابراین همچنان در این تایم فریم در صورت مشاهده یک کندل پر قدرت می توانیم شاهد افزایش بیشتر قیمت باشیم.

   

   

  تحلیل نئو NEO

  رمز ارز NEO همچنان در حال تکمیل موج اصلاحی خود می باشد، که این موج اصلاحی به صورت یک پولبک پیچیده در تایم هفتگی قابل مشاهده است. قیمت به کف کانال صعودی بلند مدت برخورد کرده، و در محدوده ‌های ۲۵ دلار متوقف شده است. تمام نموداری که در تصویر مشاهده می کنید به صورت یک الگوی مثلث می باشد، که این الگوی مثلث نیز در حال تکمیل شدن است. با توجه به اینکه واگرایی روی اندیکاتور RSI مشخص می باشد، اگر نشانه‌های حمایت و قدرت خریدار در این نمودار دیده شود و خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۳۰ دلار برسانند، روند در تایم ۴ ساعته صعودی خواهد شد.

  اهداف میان مدت و بلند مدت این ارز در صورت تایید الگوی مثلث، محدوده های ۶۰ و ۱۱۴ و هدف سوم بلند مدت ۲۵۰ دلار می باشد.

  تحلیل نئو NEO تایم فریم ۴ ساعته:

  خط روند نزولی شکسته شده، و قیمت به این محدوده پولبک بسیار خوبی زده است. با حمایت خریداران و رشد قیمت تا شکست مقاومت ۳۰ دلار، مومنتوم روند نیز صعودی شده و اندیکاتور EMA نیز به عنوان حمایت عمل خواهد کرد. در این صورت بالای محدوده ۳۰ دلار بعد از پولبک زدن، رشد قیمت می تواند تا محدوده ۴۰ دلار ادامه داشته باشد.

   

  تحلیل ریپل  XRP

  همان تحلیل قبلی پا برجاست اما با ابن نکته :

  سیکل صعودی قبل این ارز  ابتدای سال ۲۰۱۸ بود که به قیمت ۳٫۳ دلار رسیده بود اما چندین سال هنوز نتونسته به سقف قبلی خودش برسه اما در کل ۰٫۵ و ۰٫۷ دلار حمایت بسیار خوب و محکمی می تواند برای این ارز باشد و برای خرید محدوده مطمینی هست.محدوده ۱٫۲ و ۱٫۳ مقاومت بسیار محکمی است که طی چند هفته گذشته چندین بار به این محدوده حمله کرده اما موفق به شکست این مقاومت نشده اما این بار انتظار داریم که این مقاومت و با قدرت رد کند و  تا محدوده مقاومت بهدی ۱٫۷ و ۱٫۹ دلار حرکت کند.

   

  تحلیل کاردانو ADA

  رمز ارزکاردانو در هفته ای که گذشت حمایت بسیار خوبی  داشت. قیمت بعد از شکست ترند نزولی به سمت مقاومت سقف کانال در حال حرکت است. محدوده مقاومت سقف کانال روی نمودار مشخص می باشد،کاردانو محدوده مقاومتی محکمی سر راه دارد که قیمت ها داخل چارت مشخص شده ۱٫۸۵ و ۲ دلار.

  با یه دید واقع بینانه با وجود آلت سیزن کوتاه مدتی که در راه داریم احتمال شکست این مقامت و نمیدم اما در صورتی که مقاومت شکسته شود شرایط برای رشد کاردانو تسهیل خواهد شدو به احتمال قوی سقف قبلی خودش و خواهد زد. بنابراین این محدوده بسیار مهم و تعیین کننده جهت ادامه روند می باشد. اگر این محدوده شکسته نشود،  می توانیم شاهد یک برگشت دیگر به سمت حمایت مورد نظر باشیم.

  نقطه ورود و خروج داخل نمودار مشخص شده.

  NFT چیست ؟

  هش و هش ریت چیست و چه کاربردی دارند؟

  تتر (Tether) چیست؟

  معرفی انواع الگوهای هارمونیک و روش های معامله

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

   

   

  ۶ دی ماه ۱۴۰۰ 

  تحلیل شیبا Shib

  رمز ارز شیبا SHIB در هفته ای که گذشت حمایت بسیار خوبی در محدوده ۰٫۰۰۰۰۲۹ دلار داشت. قیمت بعد از شکست الگوی کنج و شکست میدلاین کانال به سمت مقاومت سقف کانال حرکت کرد. محدوده مقاومت سقف کانال روی نمودار مشخص می باشد، و اکنون این محدوده با واکنش و توقف قیمت همراه بوده است. در صورتی که مقاومت شکسته شود شرایط برای رشد شیبا تسهیل خواهد شد. بنابراین این محدوده بسیار مهم و تعیین کننده جهت ادامه روند می باشد. اگر این محدوده شکسته نشود، با توجه به اینکه در کانال نزولی قرار داریم می توانیم شاهد یک برگشت دیگر به سمت حمایت مورد نظر باشیم.

  اما در تایم فریم ۴ ساعته

  جزئیات بیشتری در این بازه زمانی روی نمودار مشخص می باشد. با توجه به فشردگی قیمتی که در این محدوده وجود دارد، احتمال شکست مقاومت بالا می باشد. بنابراین می‌تواند در صورتی که این اتفاق بیفتد با حجم معاملات بالا نیز همراه باشد. البته برای شکست کامل مقاومت نیاز است که بالای محدوده ۰٫۰۰۰۰۴۲ دلار تثبیت داشته باشد.

   

  تحلیل آلگو Algo

  رمز ارز ALGO طبق تحلیل هفته گذشته، با شکست خط روند نزولی، به سمت بالا حرکت کرد. قیمت در حال حاضر حرکت خود را به سمت سقف قبلی شروع کرده است. با توجه به اینکه روند در این تایم فریم مدتی به حالت رنج تبدیل شده است، با شکست مقاومت سقف قبلی در محدوده ۲٫۱۴ تا ۲٫۲۵ دلار می تواند  به رشد خود ادامه داده و اهداف قیمت جدیدی را به ثبت برساند. اندیکاتور EMA در این تایم فریم، یک مقاومت را در قیمت ۱٫۶۰ دلار نشان می دهد، که شکسته شده است، اما اگر کندل روزانه بالای این سطح بسته شود، می تواند نشانه ای از ادامه حرکت صعودی باشد.

  تایم فریم ۴ ساعته

  اما در این بازه زمانی مومنتوم روند صعودی می باشد. قیمت به سقف کانال نزولی نزدیک شده است. مقاومتی که یک بار به آن واکنش داشته در محدوده ۱٫۶۵ دلار می باشد. اگر این سطح شکسته شود، قیمت بعد از پولبک به سقف کانال شکسته شده، می تواند به روند صعودی خود ادامه بدهد. اما اگر سقف کانال نزولی با واکنش همراه باشد، حمایتی که می تواند از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کند، در محدوده ۱٫۵ دلار می باشد.

   

  تحلیل ماتیک Matic

  رمز ارز MATIC هفته بسیار خوبی را تا به اینجا پشت سر گذاشته است. قیمت این ارز با حمایت خوب خریداران سقف جدیدی را به ثبت رسانده است. مقاومتی که شکست آن می توانست منجر به رشد بیشتر قیمت شود، در محدوده ۲٫۲۰ تا ۲٫۲۷ دلار بود. اکنون این محدوده به حمایت تبدیل شده است، و در صورت برگشت قیمت می تواند از ریزش بیشتر جلوگیری کند. سقف کانال صعودی که قیمت در آن قرار دارد، در محدوده ۳ دلار می باشد. که انتظار می رود قیمت به این محدوده واکنش داشته باشد، یا حداقل برای مدت کوتاهی متوقف شود.

  در تایم فریم ۴ ساعته:

  روی موج صعودی آخر یک خط روند صعودی رسم شده است. با توجه به واگرایی که روی سقف کانال صعودی تشکیل شده است، می توان انتظار یک برگشت قیمت را برای این ارز داشت. البته در صورت شکست خط روند صعودی این اتفاق رخ خواهد داد. اما اگر در محدوده ۳ دلار، حجم بالایی معامله انجام گیرد، باز هم احتمال ادامه روند صعودی و شکست مقاومت سقف کانال صعودی وجود دارد. همچنان اندیکاتور EMA حمایت خوبی را در موج های اصلاحی نشان می دهد. اما کراس قیمت با این اندیکاتور نیز می تواند اخطار برگشت روند باشد.

  تحلیل لینک Link

  رمز ارز چین لینک LINK مانند اکثر آلت کوین ها شرایط رشدی را فراهم کرده است. خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده است، و قیمت به یک سطح مقاومت مهم برخورد کرده است. اندیکاتور EMA در محدوده ۲۲ دلار، یک مقاومت را نشان می دهد که، خریداران در تلاش هستند، تا قیمت را بالای این سطح حفظ کنند. اگر این اتفاق رخ دهد، رشد قیمت می تواند تا محدوده ۲۵ به عنوان هدف اول و سپس محدوده ۳۰ دلار و نهایتا مقاومت سقف کانال رنج در قیمت ۳۶ دلار ادامه داشته باشد.

  تایم فریم ۴ ساعته:

  خط روند صعودی قرمز نیز می تواند قیمت را تا رسیدن به محدوده ۲۵ دلار حمایت کند، و بعد از آن اگر توان شکست مقاومت در نمودار دیده شود، و حجم  معاملات بالایی به ثبت برسد، قیمت می تواند به رشد خود ادامه دهد. با استفاده از ابزار فیبوناچی نیز می توان مقاومت های پیش روی قیمت را شناسایی کرد، که روی نمودار رسم شده است، و شکست هر کدام می تواند شرایط صعود قیمت را تسهیل کند.

   

  تحلیل اینفینیتی AXS

  رمز ارز AXS در شرایط خوبی از نظر حمایت خریداران قرار دارد. اگر در پایان این هفته، کندل هفتگی بالای قیمت ۱۰۰ دلار بسته شود، ادامه حرکت صعودی در هفته های آینده مورد انتظار می باشد. اما اگر زیر ۱۰۰ دلار کلوز هفتگی داشته باشیم، امکان برگشت قیمت به سطح حمایت ۹۰ تا ۸۵ دلار وجود دارد. در حال حاضر در این بازه زمانی قیمت یک روند رنج دارد. و سطح قیمت ۱۰۰ دلار تعیین کننده ادامه جهت روند می باشد.

  تایم فریم ۴ ساعته:

  با توجه به اینکه در کانال نزولی قرار داریم، قیمت در صورت حفظ میدلاین کانال می تواند حداقل تا محدوده ۱۱۵ الی ۱۲۰ دلار رشد داشته باشد. رسیدن قیمت به نیمه اول کانال نزولی، می تواند نشانه های خوبی برای ادامه حرکت قیمت به سمت بالا باشد. مید لاین کانال نزولی می تواند در حال حاضر به عنوان حمایت خوبی مورد استفاده قرار گیرد. خط روند صعودی روی اندیکاتور RSI نیز نشانه های حمایت را تشخیص داده است. بنابراین می تواند انتظار ادامه حرکت صعودی و رشد قیمت را تا سقف کانال نزولی داشت.

  تحلیل سند باکس Sand

  در تایم فریم روزانه نقاط و وروئ و خروج مشخص شده

  که بعد از شکست ترند نزول و حجم خوب خرید و غالب بودن خریدار ها به فروشندها در این ارز انتظار میره تاتارگت های پیش رو پیش برود .مدیریت سرمایه حتما فراموش نشود.

  هم اکنون میتوانید آموزش اندیکاتور RSI ,MFI و الگوهای هارمونیک را در سایت مشاهده کنید.موفق و پر سود باشید

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

   

   

   

   

  ۵ دی ماه ۱۴۰۰ 

  تحلیل بایننس کوین Bnb

  رمز ارز BNB همچنان روی سطح حمایت ۵۲۰ تا ۵۳۶ دلار می باشد. توان خریدار برای رشد قیمت به سمت سقف قبلی هنوز کافی نمی باشد. کندل هایی که تشکیل شده اند، تماما کندل هایی بوده که بدون روند می باشد، و نقطه کلوز کندل ها در رنج کندل قبلی است. روند در تایم روزانه همچنان صعودی می باشد. اما اصلاح قیمت وارد اصلاح زمانی شده است. به این معنا که قیمت می تواند چند روز دیگر نیز در همین محدوده ها رنج زده، تا نهایتا خط روند نزولی را به سمت بالا بشکند. و به رشد خود ادامه بدهد.

  تایم فریم ۴ ساعته

  در این بازه تایم فریم، روند قیمت زمانی صعودی خواهد شد که مقاومت ۶۰۰ دلار به سمت بالا شکسته شود. بنابراین اگر قیمت خطوط روند نزولی را بشکند، رشد قیمت می تواند تا ۶۰۰ دلار ادامه داشته باشد. اما در صورتی که خط روند نزولی شکسته نشود، امکان شکست حمایت ۵۲۰ تا ۵۳۶ وجود دارد. در این صورت حمایت مهم بعدی که عدد رندی می باشد، قیمت ۵۰۰ دلار خواهد بود. که انتظار برگشت قوی تر قیمت از این سطح را داریم. این محدوده با فشردگی قیمت همراه می باشد. بنابراین باید دید که کدام یک از سطوح نمودار خواهد شکست.

  تحلیل بیت وی چین Vet

  تایم فریم روزانه

  رمز ارز VET همانطور که هفته گذشته بررسی شد، بعد از شکست الگوی کنج نزولی، با رشد قیمت همراه شد. کاهش حجم معاملات در کف قیمت، نشان دهنده کمبود فروشنده در کف قیمت برای شکست حمایت بود. اولین مقاومت مهمی که در این تایم فریم می تواند رشد قیمت را با مشکل مواجه کند، محدوده ۰٫۱۱۶ تا ۰٫۱۱۸ دلار می باشد.

  در این بازه زمانی هنوز در روند صعودی هستیم. الگوی کنج نزولی و خط روندی نزولی به سمت بالا شکسته شده است. و انتظار رشد قیمت را برای این ارز داریم. حمایتی که تا اینجای کار از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کرده است، محدوده ۰٫۰۷۵ تا ۰٫۰۹۱ دلار می باشد.

  تایم فریم ۴ ساعته

  محدوده ای که قیمت در آن قرار گرفته است، نوسانات کمی دارد. در حال حاضر مقاومت پیش روی قیمت، قیمت ۰٫۰۹۵ دلار می باشد. شکست این عدد نیز می تواند منجر به رشد بیشتر قیمت شده و حرکت را به سمت بالا تسهیل کند. اما اگر این مقاومت شکسته نشود، کاهش به سمت حمایت ۰٫۰۸۵ دلار را می توان انتظار داشت.

   

  تحلیل بیت استلار Xlm

  مطالعه شود تحلیل فاندامنتال ارز استلار

  رمز ارز XLM نیز با رشد نه چندان زیاد ولی با روند مثبتی همراه بود. نوسانات هفته گذشته تقریبا ۱۴ درصد بود. یک مقاومت در محدوده ۰٫۳۰ دلار قرار دارد، که در گذشته با واکنش همراه بوده است. این بار نیز انتظار می رود که این محدوده بتواند قیمت را مدت کوتاهی متوقف کند. هر چن که روند در این بازه زمانی به طور کلی رنج می باشد، اما در صورت شکست مقاومت ۰٫۳۰ دلار، رشد قیمت می تواند تا محددوه ۰٫۴ دلار ادامه داشته باشدف که بستگی به شرایط کلی بازار دارد.

  تایم فریم ۴ ساعته

  با توجه به اینکه سقف کانال نزولی شکسته شده است، قیمت در این تایم فریم نیز اگر مقاومت ۰٫۳۰ دلار را رد کند، از حالت نزولی خارج می شود. یک خط روند صعودی روی موج آخر رسم شده است، و تا زمانی که نشانه های حمایت روی آن ظاهر شود، معتبر خواهد بود. در صورتی که شکست شود، قیمت می تواند یک بار دیگر به سقف کانال نزولی پولبک بزند.حتمااا جز واچ لیستتون باشه.

  تحلیل بیت تورنت Btt

  رمز ارز بیت تورنت در هفته گذشته روند رنجی داشت، و قیمت آن در ادامه کاهش هفته گذشته به حمایت محدوده ۰.۰۰۲۵ دلار رسید. این محدوده با واکنش همراه بود. به دلیل کمبود فروشنده، و تعداد خریداران بیشتر، با افزایش قیمت مواجه شد. واگرایی اندیکاتور RSI نیز این موضوع را تایید می کند. رشد قیمت از این محدوده تا مقاومت ۰.۰۰۲۹ دلار در ۴ روز انجام شد. این محدوده با واکنش همراه بوده است. واکنشی که قیمت را مجدداً زیر مقاومت برگردانده است. اگر خریداران نتوانند قیمت را بالای این سطح نگه دارند برگشت قیمت به محدوده حمایت محتمل‌ تر است.

  در تام فریم ۴ ساعته

  وجود الگوی سر و شانه معکوس در کف قیمت می تواند یکی از نشانه های رشد قیمت باشد. در صورتی که مقاومت ۰.۰۰۲۸ دلار شکسته شود قیمت می‌تواند افزایش داشته باشد. اولین هدف آن محدوده ۰.۰۰۳۴ تا ۰.۰۰۳۶ دلار می باشد، که در این محدوده خط روند نزولی نیز به عنوان مقاومت می تواند قیمت را مدتی در این محدوده متوقف کند. باید دید که آیا با حجم معاملات بالا مقاومت بالای سر قیمت شکسته خواهد شد یا خیر.و در صورت ترند نزولی تا تارگت های که در عکس بالا نمایش داده شده میرود.

   

  تحلیل کوساما Ksm

  رمز ارز KSM در طول هفته گذشته، نوسانات کمی داشت. قیمت همچنان در محدوده حمایت ۲۹۰ تا ۲۷۰ دلار فشرده شده است. یک الگوی کنج نزولی می توان برای این محدوده فشرده در نظر گرفت. انتظارات ما از این ارز همچنان مانند هفته گذشته پابرجا می باشد. خط روند نزولی روی نمودار نیز هنوز شکسته نشده است.

  الگوی کنج نزولی، به وضوح در این بازه زمانی مشخص می باشد. این ارز در شرایط  بسیار مناسبی قرار گرفته است. فقط باید صبر کرد تا با یک کندل پرقدرت، الگوی رسم شده، تایید شود. اندیکاتور RSI در حال تشکیل آخرین واگرایی برای تایید می باشد. که قیمت می تواند یک برگشت دیگر به حمایت ۲۶۰ دلار داشته باشد.

  اگر این اتفاق رخ دهد، RSI نیز واگرایی را تایید خواهد کرد. انتظار داریم اگر الگو تایید شود، مقاومت سقف کانال نزولی نیز شکسته شود. در این صورت هدف اول محدوده۳۳۰ دلار و هدف دوم آن می تواند در قیمت  الی۳۹۹الی ۵۵۰ دلار باشد.البته به دید بلند مدت ، اما هدف دوم می تواند با یک واکنش و برگشت همراه باشد. اما اگر طبق وضعیتی که بیت کوین دارد، ریزش ادامه داشته باشد، کاهش قیمت این ارز می تواند تا ۲۴۰ الی ۲۲۰ دلار ادامه داشته باشد.

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

   

  ۱ دی ماه ۱۴۰۰ 

  تحلیل مانا MANA

  تایم فریم روزانه

  رمز ارز مانا MANA در هفته‌ای که گذشت نوسانات محدودی در کانال قیمتی ۳ دلار داشت. همانطور که هفته گذشته هم اشاره شد محدوده حمایت ۲٫۶۰ الی ۳ دلار به عنوان محدوده ای است که انتظار داریم در صورت برگشت، با واکنش همراه باشد. حجم معاملات در هفته ای که گذشت به شدت پایین بوده است. اندیکاتور RSI در محدوده بیش فروش قرار دارد. نسبت به کف قبلی واگرایی مخفی شناسایی کرده است، که نشان از ادامه روند صعودی دارد. اما نکته‌ای که وجود دارد این است که اندیکاتور باید از محدوده بیش فروش خارج شده و نشانه های برگشت قیمت به سمت بالا را نمایان کند، که این مورد بیانگر این است با این که اصلاح قیمت به خوبی اتفاق افتاده، اما هنوز اصلاح زمانی تکمیل نشده است.

  شیب روند نزولی به عدد صفر متمایل شده است. قیمت از کانال نزولی خارج شده و تبدیل به روند رنج شده است. سقف کانال رنج در محدوده ۳٫۶ دلار و کف این کانال در قیمت ۳ دلار می باشد. قیمت زمانی به روند صعودی بر می گردد که بالای محدوده ۳٫۶ دلار تثبیت بدهد بنابراین هر برگشتی به سمت محدوده مقاومت، در صورتیکه با حجم خرید بالا و کندل پر قدرت که نشانه شکست قطعی محدوده باشد وجود نداشته باشد، باز هم قیمت می‌تواند در روند رنج باقی بماند. برای استفاده از کف قیمت نیز می‌توان از اندیکاتور RSI کمک ویژه گرفت.

  توضیحات کامل و آموزش RSI کلیک کنید

  تحلیل ترا LUNA

   

  رمز ارز لونا LUNA در طول هفته گذشته رشد بسیار خوبی را تجربه کرد. خریداران این ارز ، بعد از حمایتی که در محدوده ۵۲ دلار نشان دادند، توانستند قیمت را به سقف جدیدی برسانند. کانال صعودی که روی موج آخر رسم شده بود، از بالا شکست شده است، و قیمت به یک مقاومت رند در عدد ۱۰۰ دلار برخورد داشته است. این محدوده می تواند با واکنش همراه باشد، و قیمت را به سطح سقف کانال صعودی برگرداند.

  تایم فریم ۴ ساعته

  همان طور که ملاحظه می کنید، رشد قیمت به حدی زیاد بوده، که روند صعودی موج آخر پر قدرت می باشد. با توجه به واگرایی منفی که روی سقف قیمت تشکیل شده است، اگر خط روند صعودی روی موج آخر شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۹۰ دلار باشد. و اگر سطح ۸۰ دلار شکسته شود، حمایت بعدی در محدوده ۷۰ دلار خواهد بود.

  اندکاتور EMA نیز حمایت خوبی را نشان می دهد که می تواند برای ادامه روند کمک کننده باشد. قیمت در موج آخر، داخل یک کانال صعودی بسیار باریک قرار دارد. و اگر این کانال شکسته شود، قیمت می تواند به حمایت های مورد نظر برسد. یک کانال صعودی دیگر نیز روی نمودار رسم شده است. که قیمت در سقف این کانال قرار داد. بنابراین در صورت مشاهده نشانه های برگشت، می توان سیو سود انجام داد.

  تحلیل ارز یونی Uni

  تایم فریم روزانه

  رمز ارز UNI همانطور که اطلاع دارید، در کانال رنج خود در نوسان می باشد. هفته گذشته، آخرین برخوردها به کف این کانال رنج انجام شد، و قیمت تا محدوده ۱۸ دلار رشد داشت. سه کندل صعودی پر قدرت منجر به برخورد قیمت ۱۸ دلار شده است. تا زمانی که قیمت بالای محدوده ۲۲ دلار نباشد، همچنان روند ۴ ساعته نزولی می باشد. با توجه به اینکه شیب روند نزولی می باشد، انتظار کاهش قیمت تا محدوده ۱۶ دلار را می توان داشت.

  یک خط روند نزولی نیز روی موج آخر رسم شده است، که محدوده مقاومت خوبی را نشان می دهد. بنابراین اگر خریداران بخواهند که قیمت رشد بیشتری داشته باشد، باید با حجم معاملات بالایی حمایت کنند.

  نقاط ورود و خروج روی چارت

  تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

  تحلیل تکنیکال کاردانو 

   

  با نگاه به نمودار بالا متوجه روند نزولی قابل توجه کاردانو می‌شویم. این روند از ۳ ماه گذشته بعد از ثبت رکورد تاریخی ۳ دلار برای هر رمزارز کاردانو، شروع شده و هنوز ادامه دارد. مطابق نمودار می‌توان گفت قیمت در یک مثلث مشکی رنگ قرار دارد که چند روز قبل به کف این مثلث برخورد داشتع و واکنش‌های بسیار خوبی را به این ناحیه نشان داده است (به کندل‌های سایه بلند در آخر نمودار توجه شود). در صورت شکت قیمت ۱٫۵ ،و شکست روند نزولی و تایید واگرایی در اسیلاتور MFI  انتظار داریم تا تارگت اول محدوده ۱٫۸۴ $ پیش بره و در کانال صعودی قرار بگیریم و تارگت های بعدی محدوده ۳٫۱ $ و ۳٫۷ $ را در طی ماه های آینده ببینیم.

   

  تحلیل تکنیکال ترون 

   

  ارز ترون بعد ارز ریزش می و اپریل ماهبازار روندمون انچنان روند پر قدرتی نبوده اما همچنان تو ترند لاین صعودی قدیمی هستیم که محدوده حمایتی مهم ارز ترون هم هست،که با ریزش بازار دقیقا بر روی ترند لاین برگشتیم که میشود گفت فعلا حمایتی خوبی داشته نکته ای که هست محدوده تلاقی مقاومتی ۰.۰۸۳ سنت که هم استاتیک و هم شکست ترندلاین نزولی ارز ترون هست بسیار مهم می باشد و در صورت شکست این محدوده و رد کردن EMA 200 شرایط بهتری در روزهای آینده دارد و انتظار داریم تا محدوده قیمتی ۰.۰۹۷ و ۰.۱۲ بالا برورد و همچنان با توجه به شماتیک کف دو قلو RSI و خود چارت و واگرایی مثبتی که وجود دارد انتظار میرود اگر حمایت خوبی در این محدوده داشته باشیم تا تارگت‌های پیش رو بالا برود

   

  تحلیل تکنیکال دوج ایلان

   

  ارزش میم کوین دوج ایلان مارس (Dogelon Mars) در ماه اکتبر و همزمان با رشد خیره‌کننده ثروت ایلان ماسک، به میزان ۳,۷۸۰ درصد افزایش یافته است و در حال حاضر پیشنهاد سرمایه گداری نمیشود.

  توضیح درباره دوج ایلان

  ارزش میم کوین دوج ایلان مارس (Dogelon Mars) یا به عبارتی ELON، در ماه اکتبر همزمان با رشد خیره کننده ثروت ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، به میزان ۳,۷۸۰ درصد افزایش یافته است. با استناد بر داده‌های پولونیکس (Poloniex)، قیمت این رمز ارز پس از شروع از قیمت ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۵ دلار، به بالاترین سطح خود از تاریخ ۱۳ ماه می (۲۳ اردیبهشت ماه) یعنی ۰٫۰۰۰۰۰۲۳۳ دلار در روز شنبه (۸ آبان ماه) رسید. در این مقاله به بررسی علل رشد و تحلیل قیمتی دوج ایلان مارس می‌پردازیم.

  این حرکت صعودی چشمگیر، مارکت کپ Dogelon Mars را از حدود ۲۶ میلیون دلار در تاریخ ۱ اکتبر (۹ مهر ماه)، به ۱٫۱۹ میلیارد دلار در تاریخ ۳۰ اکتبر (۸ آبان ماه) رساند. در همین راستا نیز رمز ارز MUSK به نود و دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار تبدیل شد.

  بررسی علل صعود قیمت ارز دیجیتال دوج ایلان مارس

  بخش عمده‌ای از صعود ارز دیجیتال ELON در ماه اکتبر، طی روزهای ۲۹ و ۳۰ اکتبر (هفتم و هشتم آبان ماه) صورت گرفت. لیست شدن این رمز ارز در صرافی‌های OKEx و Crypto.com در تاریخ ۲۹ اکتبر، جهش ۲۰۰ درصدی را برای این میم کوین رقم زد.

  رشد چشمگیر رمز ارز دوج ایلان مارس در بحبوحه هجوم و روی آوردن سیل عظیمی از خریداران خرد در سراسر جهان به میم کوین‌هایی همچون دوج کوین (Dogecoin) اتفاق افتاد. چشمگیرترین مورد نیز رمز ارز SHIB، یک میم کوین الهام گرفته شده از دوج کوین، است که قیمت آن در ماه اکتبر (مهر ماه) بیش از ۸۵۰ درصد رشد یافت و شیبا اینو (SHIB) به رتبه هشتم رمز ارزهای برتر بازار صعود کرد.

  تحلیل تکنیکال کیک

   

  رمز ارز کیک CAKE در هفته گذشته با کاهش قیمت و نوسانات بسیار محدود متمایل به نزولی همراه بود. طبق بررسی هفته گذشته, گفته شده بود در صورتی که نتواند بالای مقاومت تثبیت داشته باشد، مجدداً به سمت پایین برگشت خواهد خورد. قیمت بعد از برخورد به مقاومت ۱۳ تا ۱۴ دلار با واکنش منفی همراه بود، و مجدداً به سمت حمایت خود در حال حرکت می باشد.

   

  همچنان با خط روند نزولی فاصله زیادی دارد. بنابراین برای صعودی شدن حداقل نیاز است که بالای محدوده ۱۴ دلار تثبیت داشته باشد. به صورت کلی در این محدوده ها همچنین می تواند رنج باشد. حمایت معتبر این ارز همچنان در محدوده ۱۰ تا ۱۱ دلار می باشد. قیمت برای خروج از کانال در ابتدا نیاز دارد که بالای مقاومت ۱۴ دلار تثبیت داشته باشد، و پس از رسیدن به سقف کانال در محدوده ۱۶ دلار با شکست این مقاومت به حرکت صعودی ادامه دهد. این پروسه زمان زیادی را می طلبد. بنابراین نیاز است که بازار کاملاً در شرایط صعودی قرار بگیرد.

  تحلیل CAKE بازه زمانی ۴ ساعته:

  قیمت در این بازه زمانی یک حمایت در محدوده ۱۲ دلار دارد، که خریداران در تلاش هستند این محدوده را حفظ کرده و به فروشندگان اجازه ندهند قیمت به سطوح پایین تر حمایت برگشت داده شود. اندیکاتور RSI در محدوده بیش فروش قرار دارد. همچنین شیب روند نزولی هم کاهش پیدا کرده، و بیانگر این است که فشار فروش کم می باشد. بنابراین خریداران می توانند یک بار دیگر قیمت را به سطح مقاومت ۱۴ دلار برسانند.

  تحلیل تکنیکال ویوز Waves

  بازه زمانی روزانه و چها ساعته:

  در هفته گذشته طبق بررسی انجام شده، سطح ۱۹ الی ۲۰ دلار مقاومتی بود که قیمت برای رشد بیشتر نیاز به تثبیت بالای این ناحیه داشت. این اتفاق رخ نداد. به دلیل اینکه در کانال نزولی قرار داریم، و شیب روند نزولی بالا می باشد. این برگشت قیمت صرفا یک اصلاح قیمت بود. در حال حاضر قیمت نزدیک حمایت کف کانال نزولی قرار دارد. هر چند که فشار خرید روزهای قبل می تواند نوید دهنده خروج قیمت از کانال نزولی باشد، اما خریدهای انجام شده در کف قیمت، درصد بیشتری از آن سیو سود شده است.

  به دلیل اینکه در محدوده ۱۹ تا ۲۰ دلار، بیشترین حجم معاملات ثبت شده است. همان طور که می دانید، برای انجام معامله هم به خریدار نیاز است و هم فروشنده. بنابراین به طبع آن، خریدهای زیادی نیز در محدوده ۲۰ دلار انجام شده است. و معامله گران زیادی در ضرر می باشند. اگر این معامله گران بتوانند، در این محدوده ها باز هم خرید انجام دهند، تا میانگین خرید خود را کم کنند، با توجه به اینکه پتانسیل تشکیل واگرایی دارد، احتمال رشد قیمت در پایان هفته وجود دارد. اما برای خروج از کانال نزولی باید بالای مقاومت ۱۹ الی ۲۰ دلار، تثبیت داشته باشد، تا از کانال نزولی نیز خارج شود.

  تحلیل تکنیکال آوه AAve

  تایم فریم روزانه

  رمز اول AAVE که در هفته‌ های گذشته حمایت ۲۰۰ دلار خود را شکسته بود، مجدداً بالای این محدوده برگشت. خریداران این ارز با حجم بالای خریدها حمایت های خود را نشان دادند، و قدرت را در دست گرفتند. حال قیمت مجدد به شرایط صعودی برگشته است. در واقع محدوده ۲۰۰ دلار حمایتی بود که اگر شکسته می‌شد، روند از حالت صعودی در تایم هفتگی خارج می‌شد، و همچنین از حالت رنج در تایم روزانه نیز خارج می‌شد.

  اما این اتفاق نیفتاد. آخرین موجی که از محدوده ۲۶۹ دلار شروع شد، در محدوده ۱۶۰ دلار متوقف شد، و در حال حاضر موج اصلاحی به سمت بالا در حرکت می باشد. خط روند نزولی هم با چند کندل قبلی روزانه شکسته شده و امروز با رشد بیش از ۷ درصد همراه بوده است

  دقیقا ۲ هفته قبل سیگنال شد و سو ۲۹ درصدی را هم داد.

  نقطه ورود و خروج را هم در نمودار بالا مشخص کردیم.

   

  ۲ دی ماه ۱۴۰۰ 

  شرایط قیمتی اتریوم

  قیمت اتریوم اکنون بالای سطح ۴,۰۰۰ دلار تثبیت شده است. در حالی که روند بازار صعودی به نظر می‌رسد، هر واحد از این ارز دیجیتال با قیمتی حدود ۴,۰۳۰ دلار معامله می‌‌شود. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به سطح ۴,۰۸۰ دلار است که در صورت عبور قیمت از این مقاومت، ممکن است اتریوم تا ۴,۱۲۰ دلار هم رشد کند. در این صورت خریداران می‌توانند مقاومت ۴,۲۰۰ دلاری را آزمایش کنند.

  از طرفی اگر در ادامه بازار نزولی شود، احتمال کاهش قیمت تا زیر ۴,۰۰۰ دلار وجود دارد. حمایت کلیدی بعدی در سطح ۳,۹۲۰ دلار است که در صورت شکسته‌شدن این سطح، فروشندگان احتمالاً حمایت ۳,۸۵۰ دلاری را آزمایش خواهند کرد.

  شرایط قیمتی کاردانو، بایننس کوین، سولانا، دوج کوین و ریپل

  کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته ۳ درصد رشد داشته و قیمت آن از ۱.۲۸ دلار عبور کرده است. خریداران اکنون در حال آزمایش سطح ۱.۳۰ دلار هستند. در صورت شکسته‌شدن این مقاومت، ممکن است قیمت تا ۱.۳۲ دلار نیز رشد کند.

  بایننس کوین در حال تلاش برای افزایش سرعت حرکت صعودی خود و عبور از سطح ۵۳۵ دلار است. مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی ۵۵۰ دلار شکل گرفته است. در صورت عبور از سطح ۵۵۰ دلار، احتمال افزایش قیمت تا ۵۶۵ دلار نیز وجود دارد.

  سولانا در حال حاضر بالاتر از مقاومت ۱۸۰ دلاری و با قیمتی حدود ۱۸۴ دلار معامله می‌شود. خریداران موفق شدند در مقطعی قیمت را به ۱۸۸ دلار برسانند و به نظر می‌رسد مقاومت کلیدی بعدی سطح ۲۰۰ دلار باشد.

  دوج کوین بالاتر از ۰.۱۷ دلار نوسان می‌کند. اولین مقاومت کلیدی پیش روی خریداران نزدیک سطح ۰.۱۷۵ دلار است. با یک شکست مناسب از بالای این سطح، ممکن است قیمت تا ۰.۱۸۸ دلار نیز رشد کند. در غیر این صورت و با نزولی‌شدن بازار، ممکن است قیمت تا محدوده ۰.۱۶۵ دلار سقوط کند.

  ریپل با عبور از سطح ۰.۹ دلار، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است. خریداران قیمت را به بالای ۰.۹۲ و ۰.۹۵ دلار رسانده‌اند و ظاهراً مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۱.۰۰ دلار است که در صورت عبور از آن می‌توان به جهش قیمت تا ۱.۰۵ دلار امیدوار بود.

  تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

  شرایط قیمتی آلت کوین‌های بازار

  کرو دائو توکن (Curve DAO Token)، آیوتا، لونا، گراف (The Graph)، لوپرینگ (Loopring)، پالیگان، ثور چین (THORChain)، فانتوم (Fantom)، اولنچ، کادنا (Kadena)، هدرا هش‌گراف (Hedera)، کازماس و نیر پروتکل (NEAR Protocol) آلت کوین‌هایی هستند که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰ درصد رشد کرده‌اند. از بین این آلت کوین‌ها، لونا ۱۶ درصد رشد کرده و قیمت آن از ۹۵ دلار فراتر رفته است. قیمت این ارز دیجیتال طی هفت روز گذشته نیز ۶۲ درصد افزایش‌ یافته است.

  به طور کلی، قیمت بیت کوین در حال رشد و رسیدن به ۵۰,۰۰۰ دلار است. اگر خریداران بتوانند موقعیت خود را بالای ۵۰,۰۰۰ دلار حفظ کنند، ممکن است در ادامه قیمت تا ۵۱,۲۰۰ دلار رشد کند.

  تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال  تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتالتحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  3 دیدگاه برای “تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  همین الان به صورت رایگان ثبت نام کنید

  برای دیدن محتوای بیشتر ایمیل خود را در قسمت پایین وارد کنید
  دریافت دسترسی کامل