آیا سوددهی دوج کوین و شیبا اینو به پایان رسیده است!؟؟

 • زمان مطالعه : کمتر از ۱ دقیقه

  آیا دوج کوین و شیبااینو دیگر سودده نیستند؟

  به گزارش ریبیز Reybiz  شاخص ورودی/خروجی شیبا اینو نشان می‌دهد که تقریباً نیمی از سرمایه گذاران در حال از دست دادن پول هستند چرا که شیبا اینو روز به روز کاهش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند.

  جالب توجه است که بدانید وقتی شیبا اینو در ماه اکتبر رشد ۸۰۰ درصدی را تجربه نمود، حتی کسانی که در سطوح بالاتر این رمز ارز را خریداری نمودند نیز در سود بودند چرا که این رمز ارز ساعت به ساعت اوج قیمت جدیدی را ثبت می‌نمود.

  اما پس از اینکه این دارایی در اکتبر به اوج خود رسید، هیچ نشانه ای از بهبود و ریکاوری را نشان نداد و قبل از ورود به محدوده ای که هم اکنون در آن قرار دارد، در یک اصلاح سه ماهه قرار گرفت و با اصلاح غیرقابل توقف در بازار، تقریباً اکثریت هولدر های شیبا اینو وارد منطقه ضرر شدند و ۳۷ درصد از پوزیشن ها در این بازار با قیمت بالاتر باز شده است.

  در مقایسه با شیبا اینو، آخرین باری که دوج کوین حرکت صعودی را در بازار از خود نشان داد، به ماه می بازمی‌گردد و در آن زمان این رمز ارز سود ۹۳۷ درصدی را تجربه نمود و دائماً از سوی ایلان ماسک تغذیه می‌شد.

  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  منبع: U.Today

   

  در حال حاضر، تنها ۵۴ درصد از هولدر های دوج کوین در سود قرار دارند و آخرین باری که دوج کوین مقداری افزایش قیمت را تجربه نمود به زمانی باز می‌گردد که ایلان ماسک اعلام کرد تسلا شروع به پذیرش دوج کوین خواهد کرد و همین اعلامیه منجر به افزایش قیمت ۴۰ درصدی دوج کوین شد و البته این افزایش قیمت طی یک شبانه روز خنثی گردید و دوج کوین به سطح قبلی خود بازگشت.

   

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

   

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *