خبری مهم برای دارندگان کاردانو

 • خبری مهم برای دارندگان کاردانو ، به گزارش ریبیز Reybiz  کاردانو یک بلاکچین اثبات سهام است و به نوعی روی قراردادهای هوشمند هم تحقیق انجام می‌دهد.

  کاردانو رهبر توسعه‌دهندگان ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ بود و پروژه‌های زیادی را در سال گذشته توسعه داد.

  خبری مهم برای دارندگان کاردانو

   

  طبق داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل sentiment سال گذشته تیم توسعه کاردانو، کوساما و پولکادات بیشترین پروژه‌های توسعه بلاکچین را داشتند.

  البته کوساما یک محیط پیش‌ تولید پروژه‌ها لاکچین است که شبکه‌ها اجازه می‌دهد برنامه‌های کاربردی جدید خود را در این محیط به صورت واقعی آزمایش کنند و پولکادات و کاردانو هم از این محیط استفاده می‌کردند.

  اتریوم چهارمین ارز و گنوسیس و سولانا بعد از آن قرار گرفتند.

   

  فعالیت توسعه‌دهندگان هیچ تاثیری بر روند کوتاه‌مدت بازار ندارد اما شاخصی دست کم گرفته شده برای موفقیت یک پروژه است.

  براساس گزارش‌ها تعداد کیف‌ پول‌های کاردانو در یک سال گذشته بیش از ۱۲۰۰ درصد رشد کرد و از ۱۹۰ هزار عدد به ۲/۵ میلیون عدد رسید.

  افزایش تعداد کیف پول‌ها معیار مناسبی برای سنجش پذیرش کاردانو است و به نظر می‌رسد رشد تعداد کیف پول‌ها به دلیل اجرای قراردادهای هوشمند است.

  فردریک گرگارد، مدیرعامل بنیاد کاردانو عقیده دارد سال ۲۰۲۱ بیش از هر چیزی به رشد شبکه ارزهای دیجیتال کمک کرد. قابل ذکر است که تعداد آدرس‌های کاردانو از اکنتبر تا نوامبر ۲۰۲۱ چهار برابر شد و این موضوع به این دلیل بود که فعالیت‌های زنجیره‌ای افزایش پیدا کرد و کارمزد شبکه کاهش پیدا کرد.

  آموزش ارز دیجیتال را چگونه شروع کنیم؟

  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است

   

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *