سطح ۴۰۰۰۰ دلار بیتکوین

 • آیا بیت کوین سطح ۴۰۰۰۰ دلار را حفظ می‌کند؟

  سطح ۴۰۰۰۰ دلار بیتکوین ,بیت کوین نتوانست سطح حمایتی بالاتر از ۴۳۰۰۰ دلار را حفظ کند. در حال حاضر این رمزارز روندی کاهشی دارد و ممکن است به پایین‌تر از ۴۱۲۰۰ دلار نیز برسد.

  بیت کوین در تلاش است تا سطوح مقاومتی ۴۲۵۵۰ و ۴۲۸۵۰ دلاری بشکند و از آن‌ها عبور کند اما هم‌اکنون با قیمتی زیر ۴۳۰۰۰ دلار معامله می‌شود. این قیمت کمتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است.

  یک روند نزولی با سطح مقاومتی نزدیک به ۴۲۸۰۰ دلار در نمودار ساعتی BTC/USDT در حال شکل گیری است. اگر حرکت قابل توجهی بالاتر از سطح مقاومتی ۴۳۰۰۰ دلار مشاهده شود، می‌توان به افزایش قیمت امید داشت.

  قیمت بیت کوین نزولی به نظر می‌رسد!

  قیمت بیت کوین نتوانست از مقاومت ۴۳۵۰۰ دلاری عبور کند. سپس یک روند نزولی در زیر سطح ۴۳۰۰۰ دلار به وجود آمد. در نتیجه قیمت از سطوح حمایتی ۴۲۵۵۰ و ۴۲۰۰۰ دلار هم پایین‌تر رفت و به ۴۱۵۵۰ نزدیک شد. این رقم کمتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته بود.

  قبل از این که قیمت بیت کوین شروع به اصلاح روند صعودی کند، پایین‌ترین سطح در نزدیکی ۴۱۵۷۹ دلار تشکیل شد. چند ساعت بعد نمودار BCT/USDT توانست مجددا به بالای سطح مقاومتی ۴۲۰۰۰ دلاری بازگردد.

  در جهت صعودی، مقاومت اولیه نزدیک به سطح ۴۲۵۵۰ دلار است و مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۴۲۶۵۰ دلار خواهد بود. همچنین یک روند نزولی اصلی با سطح مقاومتی ۴۲۸۰۰ دلار در نمودار ساعتی BTC/USD در حال شکل گیری است.

  سطح اصلاحی ۵۰% کاهش قیمت از ۴۳,۸۰۰ دلار به سمت ۴۱,۵۷۹ دلار خواهد بود. البته حرکت صعودی نمودار و گذر از سطح ۴۲۸۰۰ دلار ممکن است قیمت را تا سطح مقاومتی ۴۳۵۰۰ دلاری برساند. در صورت ادامه روند صعودی، نمودار برای شکستن سطح مقاومتی ۴۴۰۰۰ دلاری تلاش خواهد کرد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۴۵۰۰۰ دلار خواهد بود.

  بیت کوین به سقوط ادامه می‌دهد؟

  اگر بیت کوین نتواند افزایش قیمت جدیدی را بالای سطح ۴۲۸۰۰ دلار شروع کند، به حرکت کاهشی خود ادامه خواهد داد. اولین حمایت فوری در روند نزولی نزدیک سطح ۴۲۰۰۰ دلار است.

  همچنین اولین حمایت عمده در نزدیکی منطقه ۴۱۵۰۰ دلاری مشاهده می‌شود. حرکت نمودار به زیر منطقه حمایتی ۴۱۵۰۰ دلاری می‌تواند سبب افت قیمت بیشتری شود. حمایت اصلی بعدی نزدیک به ۴۰۰۰۰ دلار خواهد بود. در صورتی که این سطح حمایتی هم شکسته شود، احتمالا خرس‌ها کنترل بازار را در دست خواهند گرفت.

  در حال حاضر شاخص RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی) زیر ۵۰ است. سطوح پشتیبانی اصلی بیت کوین ۴۱۵۰۰ دلار و سپس ۴۱۲۰۰ دلار بوده و سطوح مقاومت اصلی ۴۲۶۵۰ دلار، ۴۲۸۰۰ دلار و ۴۳۵۰۰ دلار است.

  ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است
  [/ux_text]

  یوسف فتحعلی زاده
  مدرس و تحلیلگر بازارهای مالی

  بنده تجربه بیش از ۷ سال فعالیت در بازارهای مالی بورس فارکس و حوزه ارز های دیجیتال را داشته  و باور دارم صنعت ارز های دیجیتال روز به روز مورد استفاده بیشتر واقع خواهد شد.تنها راز موفقیت در حوزه بازار های مالی فقط و فقط آموزش ،تمرین و بدست آوردن مهارت و تجربه است و برای تک تک شما عزیزان آرزوی ارامش و موفقیت در این حوزه دارم.

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

  سطح ۴۰۰۰۰ دلار بیتکوین

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *