صلح بایننس با کاربران

صلح بایننس
 • صلح بایننس با کاربران

  صلح بایننس با کاربران ، به گزارش ریبیز Reybiz، بزرگترین صرافی دیجیتال جهان یعنی بایننس، نامه ای الکترونیکی برای کاربران نیجریه ای خود ارسال کرده و در این نامه، مدیرعامل بایننس آقای چنگ پنگ ژائو برای ناراحتی ناشی از تاخیر در حل و فصل درخواست های پیشتیبانی مشتریان عذرخواهی کرد.

  صرافس تبدیل

  ژائو با اشاره به اینکه امنیت کاربران، اولویت اصلی این صرافی است توضیح داد: مکانیزم های حفاظتی مانند احراز هویت، اقدامات ضد پولشویی، همکاری با مجری قانون، محدودیت های حساب برای اطمینان از حفاظت از جامعه و فعالیت های کلاهبردارانه وجود دارند. این یک رویکرد جهانی است که در هر کشوری اعمال می‌شود.

  وی در این خصوص گفت:

  حدود ۲۸۱ حساب کاربران نیجریه ای تحت تاثیر محدودیت های مبارزه با کلاهبرداری قرار گرفته و ۳۸ درصد از این حساب ها به درخواست مجریان قانون بین‌المللی بسته شده‌اند.
  ژائو، آنچه را که بایننس برای بازسازی اعتماد در جامعه نیجریه انجام می‌دهد را برجسته کرد و گفت:
  در حال حاضر ما ۷۹ پرونده را حل و فصل کردیم و در حال کار بر روی آنها هستیم. تمامی پرونده های غیر مرتبط با نیروی انتظامی، ظرف دو هفته حل و فصل خواهد شد.
  حوزه دیگری که به آن پرداخته می‌شود تخصیص بیشتر پرسنل خدمات مشتری به منطقه است. ژائو در این خصوص گفت: ما عوامل  CS و ریسک بیشتری را با درک کامل از بازار نیجریه اختصاص خواهیم داد.
  اخیراً، برخی از کاربران نیجریه ای بایننس کمپینی را برای تحریم این پلتفرم بخاطر مسدود کردن حساب های آنها راه اندازی کردند.
  منبع: News.Bitcoin

  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *