امروزه آموزش نیاز اصلی برای بسیاری از کسب و کارها مخصوصا حوزه بازارهای مالی می باشد. شاید یکی از دلایل اصلی عدم رشد اقتصادی افراد در حوزه مالی در ایران عدم در دسترسی به آموزش هایی صحیح و منابع آموزشی بروز و کاربردی باشد ، در صورتی که در سال های اخیر دسترسی به اینترنت و منابع آموزشی آنلاین برای بسیاری از کاربران ایرانی فراهم شده است ولی چالشی به نام زبان،کار را کمی سخت کره است. بسیاری از منابع آموزشی معتبر به غیر از زبان فارسی می باشند، از همین رو ما در رسانه آموزشی Reybiz قصد داریم در این عرصه گامی کوچک برداشته و بخشی از این کمبود بزرگ در زمینه منابع آموزشی این حوزه را برطرف کنیم.

موسسه آموزش مجازی Reybiz در تاریخ ۲۲ آبان ۱۴۰۰ با هدف ارائه محتوای آموزشی به مشکلات عمومی، تخصصی و مشکلاتی که اکثر کاربران بالاخص دانشجویان و افرادی که در این حوزه با آن سروکار دارند راه اندازی شده است. هدف اصلی این سایت انتشار علم ،مهارت،تجربه و آموزش در زمینه های مختلف بازار‌های مالی و البته رونق کسب کارها و همچنین موضوعات عمومی به مردم عزیز بوده است و در تمام این مدت سعی خواهیم کرد مطالبی مفید ، به روز ،جامع و نیاز شما کاربران را تهیه نماییم . شما در Reybiz محتوای هدف خود را بدون هیچ وقفه و یا نمایش اضافه ای و به روز شده مشاهده خواهید کرد.

در واقع هدف اصلی ما این است ، کسانی که دانش کافی در زمینه خاصی را ندارند و به دنبال آن در این رسانه حضور می یابند با آموزش های موجود در تیم ما به راحتی و در سریعترین زمان ممکن و بدون پرداخت کمترین هزینه ای به هدف خود برسند ، و یا مشکلشان مخصوصا اقتصادی حل شود.

ما سعی کرده ایم که تقریبا در موضوعات شاخص و زیادی در زمینه علوم مختلف مخصوص حوزه مالی و کسب و کارهای آنلاین با تولید محتوای باکیفیت نیاز مخاطبان خود را برطرف کنیم و در آینده بخش های مختلف سایت به دست نویسندگان و فعالان مختلف در مجموعه آموزشی Reybiz تکمیل تر و بروز خواهد شد . همچنین وب سایت Reybiz از باکیفیت ترین و بهینه ترین مجموعه های آموزشی مجازی در کشور است و هیچ مطلب یا محتوای کم ارزش یا بی ربطی در آن قرار نخواهد گرفت . در مجله این سایت مطالب و مقالاتی منتشر می شوند که خواننده را به هدف خود برساند !

بسیاری از مطالب ارائه شده در این پورتال آموزشی در هیچ وب سایت فارسی دیگری موجود نمی‌باشد ، اگر هم مطلبی از وب سایت دیگری موجود باشد با ذکر منبع، آن را در سایت قرار خواهیم داد. و همواره سعی شده است که برای درک بهتر و سریعتر، مطالب همراه با تصویر و یا فیلم ارائه شوند.

استفاده از مطالب، کاملا رایگان و بدون نیاز به عضویت می‌باشد. و تقریبا تمام آموزش ها و محتوای موجود در سایت با زحمت فراوان و دقت بالا تهیه شده اند.

ضمن اینکه دوره های ویژه ای که توسط ما به فروش گذاشته شده اند به نسبت سایر وب سایت های دیگر ارزان تر و با حساسیت بالاتری تهیه شده اند و با توجه به نیاز کار و آموزش مفیدتر می باشند ، که امیدواریم مورد پسند و رضایت خریداران عزیز واقع شود . تمام دوره های ویژه موجود در سایت که توسط یوسف فتحعلیزاده و امیر فرزام‌فر و احتمالا در اینده با توجه به بیشتر شدن کاربران توسط اساتید مختلف که مورد تایید تیم ریبیز میباشد که پس از تایید و دریافت مجوز برای فروش گذاشته می شوند ، تا نیاز مخاطبان به بهترین شکل و کم هزینه ترین روش ممکن برطرف شود .

تیم نویسندگی Reybiz ، متشکل از اعضای متخصص و فعال و البته دانشجویان همواره سعی خواهد کرد در مقابل تمامی سوالات و درخواست های بازدیدکنندگان در سریعترین زمان ممکن پاسخگو باشد. همچنین در مدت زمانی که با شما هستیم سعی خواهیم کرد همیشه با بهترین خدمات در اختیار شما عزیزان باشیم و کاربران را سریع به صفحه هدف مرتبط با موضوعی آموزشی که به دنبالش هستند هدایت کنیم.

با تشکر
مدرس و مشاور بازار‌های مالی،اقتصاد کلان،حسابداری و حسابررسی ؛؛؛؛

مهندس امیرفرزام‌فر
یوسف فتحعلیزاده

یوسف فتحعلی زاده

یوسف فتحعلی زاده

مدرس و تحلیل گر بازار های مالی

امیر فزام فر

امیر فرزام فر

برنامه نویس 

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

کارشناس نرم افزار