توکن یونیک فایننس (UNQT)

یونیک فایننس
 • توکن یونیک فایننس (UNQT)

  توکن یونیک فایننس (UNQT) ، شرکت یونیک فایننس یک شرکت پانزی یا به اصطلاح هرمی است که چند سالی هست بسیاری از افراد را به خود جذب کرده مخصوصا از بین ایرانی ها

  این شرکت کار خود را در سال ۲۰۱۶ شروع کرده و ادعا دارد با استفاده از ربات ها و چند صد معامله گر به معامله در بورس نزدک می پردازد.

   

  حال این شرکت اقدام به انتشار توکن خود بر بستر اتریوم کرده بنام توکن یونیک فایننس(UNQT)

  به این نوع توکن ها توکن های کاربردی گفته می شود توکن های کاربردی جهت استفاده از امکانات یک مجموعه با شرکت استفاده می شود. این نوع توکن ها نماینده سهام یا بخشی از یک شرکت نیستند .

  توکن یونیک فایننس چه کاربردی دارد؟

  همان طور که میدانید ابن توکن بر بستر بلاکچین اتریومه و این امر این امکان را فراهم می کند تا معامله این توکن بدون محدودیت مکان و زمان صورت گیرد.

  و این امر بیشتر از همه برای این شرکت مناسب است چون با محدودیت کمتری می تواند اقدام به جذب سرمایه کند بر یک بستر غیرمتمرکز

   

  توکن یونیک فایننس را بخریم یا بفروشیم؟

  از آن جایی که این شرکت  ماهیت پانزی دارد  دارد و با جذب سرمایه از افراد جدیدی الورود به پرداخت سود به شاخه های جدید هرم می‌پردازد و به نظر می‌رسد ادعای فعالیت این شرکت به احتمال زیاد می تواند کذب باشد.

  از طرفی راه اندازی چنین توکنی مثل توکن یونیک فایننس (UNQT) بر بستر بلاکچین اتریوم کار بسیار ساده ای است .

  پس توصیه ی آکادمی فرزام فر این است که با احتیاط بسیار در رابطه با این توکن عمل کنید چون از طرف چند سازمان هم در رابطه با این شرکت هشدار داده شده.

   

  شیوه ی کار یونیک فایننس

  هر فرد برای عضویت در این شرکت باید حداقل مبلغ ۱۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کند بعد می‌تواند به فعالیت و عضوگیری بپردازد.

  هر فرد پس از عضویت می‌تواند تنها سه نفر زیرمجموعه مستقیم داشته باشد و در صورتی که در هر سه زیرشاخه‌ی معرف مبلغ ۵۰۰۰ دلار سرمایه‌گذاری کنند، معرف مبلغ ۱۰۰۰ دلار به عنوان جایزه دریافت می‌کند.

  واقعا این شکل از عضو گیری ما را به یاد شرکت های هرمی و پانزی می اندازد.

  مشاهده ی قیمت توکن یونیک فایننس از اینجا

  توکن یونیک فایننس

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *