الماس پنهان بازار: فانتوم FTM

 • الماس پنهان بازار؛ فانتوم

  به گزارش ریبیز Reybiz ، آستین باراک تریدر کهنه کار ارز های دیجیتال، محقق و مدیر صندوق سرمایه گذاری متمرکز بر بلاکچین کوین فاند، دیدگاه صعودی خود را در مورد بلاکچین فانتوم و دارایی اصلی آن یعنی FTM به اشتراک می‌گذارد.

   

  یوسف فتحعلی زاده                                           زمان مطالعه : کمتر از ۱ دقیقه

  آقای باراک از توییتر استفاده کرد تا موضوعی را برای پوشش چشم انداز میان مدت پلتفرم فانتوم که یک شبکه برای قرارداد های هوشمند با عملکرد فوق العاده است و از سوی رمز ارز FTM پشتیبانی می‌شود به اشتراک بگذارد.

  اول از همه، آقای باراک به تعدادی از مزایای فنی طراحی فانتوم نسبت به رقبای اصلی خود اشاره کرد و این مکانیزم منحصر به فرد گواه اثبات سهام، Lachesis نامیده می‌شود و دارای قطعیت تراکتش قطعی و تأیید تراکنش لایتنینگ است.

   

  طراحی ABFT مبتنی بر DAG به بلاکچین اجازه می‌دهد تا بیش از ۱۰ هزار تراکنش در ثانیه انجام دهد و ساختار نود خود را به بیش از ۱۰۰۰ نود افزایش دهد.

  فانتوم ۳۶۰ نیز یک ماشین مجازی سازگار با اتریوم است و هر برنامه غیرمتمرکزی که برای بلاکچین اتریوم نوشته شده است می‌تواند به راحتی به فانتوم مهاجرت کند.

  علاوه بر این، فانتوم با انتشار ماشین مجازی خود، تنگناهای اصلی EVM را برطرف خواهد کرد.

  علاوه بر طراحی فنی فوق العاده، آقای باراک مجذوب ابتکارات جامعه فانتوم شده که توسط گروهی از بزرگاندنیای Web3 از جمله آندره کرونژه پدر دیفای هماهنگ شده است جلو می‌رود.

  رمز ارز FTM طی شبانه روز اخیر افزایش قیمت ۲٫۷ درصدی را تجربه نموده است و هم اکنون در سطح قیمت ۳٫۰۲ دلار معامله می‌شود.

   

  منبع:  U.Today


  سر تیتر اخبار:

   

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *