۳۰۰ میلیون دلار شیبا اینو از سوی نهنگ ها خریداری شد

 • یوسف فتحعلی زاده                  زمان مطالعه : کمتر از ۱ دقیقه

  ۳۰۰ میلیون دلار شیبا اینو از سوی نهنگ ها خریداری شد

  به گزارش آکادمی  ریبیز Reybiz ، نهنگ های شیبا اینو حاضر نیستند با توکن FTT را ببازند چرا که این دو دارایی دائماً برای اینکه بیشترین دارایی خریداری شده از سوی نهنگ ها باشند رقابت می‌کنند.

   

  پس از اینکه دیروز یک نهنگ اتریوم تقریباً ۱۵۰ میلیون دلار شیبا اینو به فروش رساند، رمز ارز FTT به بیشترین دارایی ۱۰۰۰ نهنگ برتر اتریوم تبدیل شد و در ۴ ژانویه، دارایی شیبا اینو این نهنگ ها تقریباً ارزشی معادل ۱٫۴ میلیارد دلار داشت و حالا در ۵ ژانویه یعنی ۱۵ دی ۱۴۰۰ ارزشی معادل ۱٫۷ میلیارد دلار دارد.

  افزایش ۳۰۰ میلیون دلاری در حجم دارایی نهنگ های شیبا اینو هیچ ربطی به نوسان قیمت شیبا اینو نداشته چرا که این رمز ارز طی شبانه روز اخیر کاهش قیمتی ۰٫۳ درصدی را تجربه کرده و تنها نتیجه ای که می‌توانیم بگیریم این است که یک نهنگ، ۳۰۰ میلیون دلار شیبا اینو خریداری کرده است.

  معیار های دیگر قیمت شیبا اینو مانند حجم معاملات، تعداد آدرس های فعال و جریان خالص بنظر نمی‌رسد که روند مثبتی را نشان دهد و با حجم بازار فعلی که در حال حاضر در سطح ۳٫۷ میلیون دلاری قرار دارد، اتفاقات مثبتی برای این رمز ارز رخ نخواهد داد.

  بیشتر بدانید : هش و هش ریت چیست و چه کاربردی دارند؟

  عملکرد بازار شیبا اینو نیز هیچ نشانه ای از بهبود یا پیامد های تغییر روند را نشان نمی‌دهد چرا که دارایی با نوسانات روزانه کم سابقه در هفت روز گذشته حرکت می‌کند و قیمت شیبا اینو در حال حاضر در همان سطحی است که در دسامبر گذشته بود.

  منبع:  U.Today


  سر تیتر اخبار:

  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است

   

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *