بیت کوین ۲۲۰ هزار دلاری خواهد شد؟؟

 • بیت کوین ۲۲۰ هزار دلاری خواهد شد ، روزنامه آسیا نوشت: کارشناسان مدعی هستند که بیت کوین در ســال ۲۰۲۲ در مسیر ۲۲۰ هزار دالری شدن قرار خواهد گرفت، زیرا میلیاردرها در سراسر جهان، این ارز دیجیتال برتر را به عنوان پوششی در برابر ارز فیات تورمی خریداری می کنند.

  بیت کوین ۲۲۰ هزار دلاری خواهد شد؟

   

  ۱۳ سالگی را نیز بیتکوین پشت سر گذاشت و هر روز جذاب تر می شــود. افراد زیادی در سراسر دنیا معتقدند این رمز ارز دنیا را تســخیر می کنــد و مردم به آرزوی اقتصاد غیر متمرکز دست پیدا می کنند بیت کوین در سال های اخیر طرفداران زیادی به دست آورده و با وجود نوســان قیمت در ماه های پایانی سال، افــراد زیادی جذب این بازار شــده اند.

  از بیت کوین به عنوان پادشــاه رمز ارزها یاد می شــود و مهم ترین ارز دیجیتال در بازار کریپتوکارنســی اســت. روز گذشته بیت کوین ۱۳ ســاله شد و پیش بینی های جذابی برای این رمز ارز در ســال ۲۰۲۲ مطرح شده است. با وجود گذشــت ۱۳ سال سرنوشــت خالق بیت کوین، سوال مهمی است و گمانه زنی های زیادی پیرامون این موضوع شده است. ساتوشی ناکاموتو هنوز ناشاخته ترین میلیارد جهان اســت.

  در این میان نام چند نفر مطرح می شود. از افرادی مثل نیک ســابو، دوریان پرینتیس ساتوشی ناکاموتو، هال فینی، کریگ رایت، ایالن ماســک، گوین اندرسن، ویلی لدونووردا و پاول لرو به عنوان کسانی نام برده می شــود که احتماال همان ساتوشی گمنام دنیای رمز ارزها باشند.

  آموزش ارز دیجیتال را چگونه شروع کنیم؟

   

   حقایقی جالب درباره بیت کوین

  درباره بیت کوین ماجراهای جالبی وجود دارد که شاید شــنیدن آنها خالی از لطف نباشــد. در ادامه همراه ما باشید. در ســال ۲۰۰۹ بیت کوین شــناخته شده نبود و مردم برای این رمز ارز ارزشی قائل نبودند. قیمت بیت کوین در حال حاضر حدود ۴۶ هزار دالر اســت اما آن روزها تنها یک ســنت ارزش داشــت و شخصی یک پیتزا را با ۱۰۰۰۰ بیت کوین خریداری کرد. بیت کوین نامحدود نیســت زیرا تنها ۲۱ میلیون واحد وجود دارد. در حال حاضر حدود ۱۸ میلیون بیت کوین
  استخراج شده است.
   رمز عبور را فراموش نکنید
  اگــر روزی رمز عبور بیــت کوین خود را فراموش کنید باید با تمام دارایی دیجیتال خود خداحافظی کنید.

  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  بیشتر بدانید ::

  کریپتوکارنسی چیست و چه کاربردی دارد؟

  تفاوت توکن (Token) و کوین (Coin) چیست؟

  مدیریت سرمایه در ارزهای دیجیتال چگونه است؟

  تفاوت صرافی متمرکز و صرافی غیرمتمرکز در دنیای ارزهای دیجیتال چیست؟

  قرارداد هوشمند یا اسمارت کانترکت (Smart Contract) چیست؟

   

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *