سرمایه گذاری ترا در دنیای دیفای

 • سرمایه گذاری ترا در دیفای

  سرمایه گذاری ترا در دنیای دیفای ، به گزارش آکادمی ریبیز Reybiz ، پروتکل بلاکچین چندبخشی یعنی ترا، پیشنهادی را برای استقرار ۱۳۹ میلیون دلار در پنج پروژه مختلف دیفای در سرتاسر اتریوم، سولانا، پالیگان برای افزایش کاربرد استیبل کوین UST ارائه کرده است.

   

   

  به هرحال این پیشنهاد باید از سوی جامعه ترا پذیرفته شود و چنین موضوعی از طریق رای گیری انجام خواهد شد و البته تاریخ آن هنوز مشخص نشده است.بنا به این پیشنهاد، ترا چند پروژه را شناسایی کرده و قصد دارد تا ۵۰ میلیون دلار بر روی آنها سرمایه گذاری کند و با رخ دادن چنین اتفاقی، موارد استفاده از استیبل کوین  UST در شبکه اتریوم افزایش خواهد یافت.

  این مقاصد با نظرات قبلی دو کوون بنیانگذار ترا همخوانی دارد و او خاطرنشان کرد که می‌خواهد  USTرا بعنوان یک رمز ارز پراستفاده در فضای کریپتو ببیند.

  در حال حاضر با ۱۰٫۴۴ میلیارد دلار ارزش کل بازار، استیبل کوین UST در رتبه چهارم لیست برترین استیبل کوین های بازار قرار دارد و رقیبان آن یعنی تتر ارزش کلی معادل ۷۸٫۴۴ میلیارد دلار، USDC با ارزش کل بازار ۴۳٫۲ میلیارد دلار و BUSD با ارزش کل بازار ۱۴٫۴ میلیارد دلار بالاتر از Terra USD قرار دارند.

  از جمله پروژه های جدید دیفای که ترا قصد دارد در آن سرمایه گذاری کند می‌توان به Tokemak که در زمینه ارائه نقدینگی دیفای و بازارسازی خودکار فعالیت می‌کند اشاره کرد.

  همچنین این پروژه قصد دارد در پروژه های Rari Fuse، OlympusDAO، InvictusDAO که به ترتیب در شبکه های اتریوم، پالیگان و سولانا فعال هستند سرمایه گذاری کند.

  منبع: CryptoPotato

  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است

  کریپتوکارنسی چیست و چه کاربردی دارد؟

  اندیکاتور جریان پول (MFI) چیست؟

  استاندارهای ERC20 و TRC20 چیست؟ و چه تفاوتی باهم دارند؟

  تفاوت صرافی متمرکز و صرافی غیرمتمرکز در دنیای ارزهای دیجیتال چیست؟

  اوراکل (Oracle) در بلاک چین و قراردادهای هوشمند چیست؟

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

  سرمایه گذاری ترا در دنیای دیفای

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *