آموزش بازی تتان آرنا ThetanArena

 • آموزش بازی تتان آرنا ThetanArena

  آموزش بازی تتان آرنا ThetanArena، با توجه به گسترش حوزه بلاکچین، محصولات جدیدی وارد این فناوری شده اند. یکی از این محصولات بازی های بلاکچینی یا به اصطلاح کریپتویی هستند. این نوع بازی ها قابلیت کسب درآمد دارند و شما می توانید به راحتی از این نوع بازی ها درآمد کسب کنید. در برخی از بازی های کریپتویی کسب درآمد آسان است اما در برخی های دیگر خیر.

  متأسفانه برخی دیگر از بازی ها نیاز به سرمایه اولیه نیز دارند. در این مقاله ما قصد معرفی یکی از بازی های کریپتویی را داریم که متأسفانه این بازی نیاز به سرمایه اولیه دارد. شایان ذکر است که اگر سرمایه اولیه نیز نداشته باشید، بازهم می توانید در این بازی فعالیت و همچنین درآمد کسب کنید اما زمان دریافت درآمد شما بسیار طولانی می شود.

  بازی کریپتویی تتان آرنا ThetanArena یکی از بازی های کریپتویی است که قابلیت کسب درآمد دارد. اگر بحث درآمد زایی تتان آرنا را فاکتور بگیریم، می توانیم بگوییم که این بازی بسیار سرگرم کننده و همچنین جذاب می باشد. شما می توانید با این بازی ساعت ها سرگرم شوید. متأسفانه همان‌طور که گفتیم این بازی نیاز به سرمایه اولیه دارد.

  در صورتی که سرمایه اولیه نداشته باشید، بازهم می توانید در این بازی درآمد کسب کنید اما باید هر روز به مدت طولانی درگیر این بازی باشید. در ادامه همراه ما باشید تا با این بازی بیشتر آشنا شوید. شایان ذکر است که در انتهای این مقاله آموزش کار با این بازی را به شما آموزش خواهیم داد.

  آشنایی اولیه با بازی تتان آرنا ThetanArena

  همان‌طور که در بخش مقدمه گفتیم، بازی تتان آرنا یک بازی جذاب و با گرافیک فوق العاده بالا می باشد. شما می توانید از این بازی در سیستم عامل های اندروید یا Android و ای او اس یا IOS و ویندوز Windows استفاده کنید. همان‌طور که متوجه شدید این بازی از سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری پشتیبانی می کند. اگر سیستم عامل شما مک یا MAC است متأسفانه نمی توانید این بازی را در آن نصب کنید.

  این بازی حالت های مختلفی دارد و شما می توانید به راحتی یکی را انتخاب و سپس با هیرو مورد نظر شروع به بازی کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که هیرو چیست؟ هیرو نام آواتار و یا شخصیت های این بازی می باشد که آن ها نیز به ۳ دسته تقسیم می شوند.

  1. قاتل ها یا Assassin

  این شخصیت در بازی تتان آرنا بسیار تند و تیز هستند و همچنین کشنده و غیر قابل شناسایی می باشند. این شخصیت در بازی تتان آرنا می تواند حریفان خود را از بین ببرند و به راحتی عقب نشینی کنند و بازی را به اتمام برساند بدون اینکه شناسایی شوند. متأسفانه این شخصیت در بازی تتان آرنا از سلامت کمی برخوردار است. این موضوع به این معناست که جون نسبتاً کمی دارند اما با این حال همان‌طور که گفته شد سرعت و همچنین آسیب زیادی می توانند وارد کنند.

  1. تیراندازان یا Marksman

  تیراندازان در بازی تتان آرنا، نسبتاً سریع هستند. این شخصیت در بازی تتان آرنا مسئولیت ارزیابی قدرت و همچنین صدمه وارد شده را دارند. همچنین تیراندازان شدت حمله نسبتاً بالایی دارند. شما در بازی بهتر می توانید با این شخصیت آشنا شوید.

  1. تانک ها یا Tank

  تانک ها قدرت فوق العاده ای دارند و می توانند به راحتی از همراهان خود در برابر دشمنان مراقبت کنند. در اصل باید بگوییم که تانک ها در برابر تیم خود به عنوان یک سپر هستند. تانک ها سرعت نسبتاً پایینی دارند اما همان‌طور که گفتیم سلامتی و همچنین قدرت مناسبی دارند. شما در بازی بهتر و بیشتر می توانید با این شخصیت آشنا شوید.

  احتمالاً علاقه مند هستید تا درباره این بازی اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، به همین منظور در ادامه همراه ما باشید. در بخش بعدی این مقاله ما قصد داریم تا سری به سایت رسمی این بازی بزنیم و سایت آن را بررسی کنیم.

  بررسی سایت رسمی بازی تتان آرنا

  بررسی سایت رسمی بازی تتان آرنا

  برای ورود به سایت رسمی تتان آرنا باید آدرس آن را جستجو کنید. شما می توانید با کلیک بر روی Www.Thetanarena.Com مستقیماً وارد سایت رسمی این بازی شوید.

  سایت این بازی بر چند صفحه تقسیم که می شود، در ادامه تمامی صفحات مهم این بازی را بررسی خواهیم کرد. در ابتدا زمانی که سایت برایتان بارگذاری شود، با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید. با دقت به تصویر و یا سایت نگاه کنید تا به صورت کامل این بخش را به شما توضیح دهیم.

  بررسی سایت رسمی بازی تتان آرنا

  بخش شماره یک:

  در این بخش صفحات مختلف سایت وجود دارد. شما می توانید با کلیک بر روی هر بخش وارد همان صفحه شوید و یا اینکه صفحه سایت را به سمت پایین اسکرول کنید تا وارد صفحات مختلف سایت شوید. در این قسمت شما می توانید به بخش های مختلفی همچون مارکت، آیتم های NFT و کوین های بازی دسترسی پیدا کنید که در ادامه با تمام این صفحات آشنا خواهید شد.

  بخش شماره دو:

  در این بخش شما چندین عدد مشاهده می کنید. همان‌طور که از متن این قسمت مشخص است، در این بخش تعداد بازیکنان فعال بازی تتان آرنا به شما معرفی می شود. در زمان نگارش این مقاله، بازی تتان آرنا ۱۸٫۶۵۲٫۲۰۶ میلیون بازیکن دارد. این تعداد هر لحظه بیشتر و بیشتر می شود.

  بخش شماره سه:

  شما می توانید با کلیک بر روی هر آیکون، بازی تتان آرنا را برای سیستم عامل مورد نظرتان دانلود کنید. همان‌طور که مشاهده می کنید، به صورت واضح نام هر سیستم عامل بر روی گزینه نوشته شده است.

  نکته:

  اگر سیستم عامل ویندوز را انتخاب کرده اید، نصب این بازی در سیستم عامل ویندوز دشوار نمی باشد. پس از دانلود فایل نصب کننده را اجرا کنید و تنها بر روی گزینه Next ضربه بزنید تا مراحل نصب به پایان برسد. در صورتی که مشکلی در این بخش داشتید با ما مطرح کنید.

  بخش شماره چهار:

  در این بخش با کوین های این بازی آشنا می شوید. همان‌طور که مشاهده می کنید این بازی دو توکن با نام های ” THC ” و ” THG ” دارد. در این قسمت شما می توانید Contract Address هر دو توکن را مشاهده کنید. در ادامه با این دو توکن بیشتر آشنا خواهید شد.

  بخش شماره پنج:

  شما می توانید با کلیک بر روی این گزینه، به راحتی اقدام به ترید دو توکن این بازی کنید. اگر بر روی این گزینه کلیک کنید، مشاهده می کنید که به صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ متصل می شوید.

  اگر صفحه سایت را به سمت پایین اسکرول کنید، می توانید گیم پلی این بازی را مشاهده کنید. این گیم پلی به شما کمک می کند تا بیشتر با این بازی آشنا شوید. ( همانند تصویر زیر )

  گیم پلی

  اگر مجدد صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید، می توانید با حالت های مختلف بازی آشنا شدید. این بازی شامل ۴ حالت می باشد. این ۴ حالت عبارت اند از:

  1. حالت انفرادی و تیمی یا Battle Royale:

  در این حالت شما می توانید به صورت انفرادی و تیمی شرکت کنید. در حالت بتل رویال باید سعی کنید به عنوان آخرین نفر زنده بمانید تا بتوانید برنده بازی شوید.

  1. حالت بازی مرگ یا Deathmatch:

  در این حالت تیم های ۴ نفره برای مبارزه به مصاف یک دیگر می روند. شما باید در کنار دیگر هم تیمی هایتان پیروز این بازی شوید. در حالت بازی مرگ شما باید تیم مقابل را در ۳ دقیقه شکست دهید تا بتوانید برنده میدان شوید. لازم به ذکر است که تیم شما در این مدت باید امتیاز های مورد نیاز را جمع آوری کند.

  1. حالت سوپر استار یا Superstar:

  در این حالت ۸ بازیکن در ۴ دقیقه باید امتیاز کسب کنند. تیمی که امتیاز بازی بیشتری داشته باشد برنده خواهد بود. اگر یک تیم ۵۰ امتیاز بیشتر نسبت به رقیب خود داشته باشد، سریعاً به عنوان تیم برنده انتخاب می شود.

  1. حالت تخریب برج یا Tower Destroy:

  در این حالت نیز بازیکنان به دو تیم تقسیم می شوند؛ اما این بار دیگر نیازی به آسیب رساندن به یک دیگر نیست چراکه باید برج های رقیب را تخریب کنند. هر تیم می بایست در کمتر از ۵ دقیقه برج رقیب خود را تخریب کند. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید در صورتی که برج ها تخریب نشوند تکلیف چیست؟ در صورتی که هر دو تیم نتوانند یک برج را تخریب کنند، آن تیمی که از سلامت بیشتری برخوردار است برنده می شود.

  پس از مشاهده این صفحه، مجدد باید صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید. این بار با کارت و یا شخصیت های بازی رو به رو می شوید. شما می توانید در این بخش اقدام به خرید شخصیت های مختلف کنید. حتی شما می توانید در بخش مارکت این بازی این شخصیت ها را بفروشید و از طریق آن کسب درآمد کنید. متأسفانه در حال حاضر نمی توانید به زودی به این شخصیت ها دسترسی پیدا کنید.

  کارت و یا شخصیت های بازی

  مجدد اگر کمی صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید، با اطلاعات کوین های بازی تتان آرنا رو به رو می شوید. در این بخش می توانید اطلاعات مناسبی از کوین های این بازی کسب کنید. برای اطلاعات بیشتر باید بر روی گزینه ” Details ” کلیک کنید.

  در صورتی که از طریق بازی اقدام به کسب توکن های بازی تتان آرنا کنید، می توانید از آن طریق همانند تصویر ذیل ترید کنید، تتان باکس خریداری کنید و یا تبادل انجام دهید.

  ترید، خرید تتان باکس و تبادل

  اگر مجدد صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید، با بخش جم های بازی رو به رو می شوید. در صورتی که در این بازی جم دریافت کنید می توانید با استفاده از آن ها، شخصیت هایتان را ارتقا دهید و یا در بازار خرید کنید و… . در صورتی که قصد دارید درباره تتان جم ها اطلاعات بیشتری کسب کنید، حتماً بر روی گزینه ” Details ” کلیک کنید.

   

  جم های بازی

  برای اینکه بتوانیم درباره این بازی اطلاعات بیشتری کسب کنیم، مجدد صفحه را به سمت پایین اسکرول می کنیم. در این قسمت از سایت شما می توانید با توسعه دهندگان این بازی آشنا شوید. نام و تصویر تمامی توسعه دهندگان بازی تتان آرنا در این بخش ثبت شده است. در صورتی که قصد داشتید درباره هر فرد اطلاعات بیشتری به دست بیاورید می توانید نام فرد مورد نظرتان را در گوگل جستجو کنید.

  توسعه دهندگان بازی

  اگر برایتان مهم است تا بدانید آینده این بازی چگونه است، حتماً به قسمت Roadmap سایت مراجعه کنید. برای اینکه بتوانید به این بخش از سایت دسترسی پیدا کنید تنها کافی است در ادامه کمی صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید. در این بخش همان‌طور که مشاهده می کنید نقشه راه و یا Roadmap بازی تتان آرنا وجود دارد. البته لازم به ذکر است که نقشه راه این بازی متأسفانه اطلاعات زیادی به ما نمی دهد. ( همانند تصویر ذیل )

  نقشه راه و یا Roadmap

  آخرین قسمت از سایت، شما می توانید با سرمایه گذاران این پروژه آشنا شوید. در این بخش، نام تمام سرمایه گذاران پروژه بازی بلاکچینی تتان آرنا نمایش داده شده است. در صورتی که هیچ کدام از این شرکت ها را نمی شناسید، بهتر است درباره هر کدام در گوگل جستجو کنید.

  سرمایه گذاران پروژه

  این بخش، بررسی سایت بازی بلاکچینی تتان آرنا به پایان می رسد. در قسمت بعدی این مقاله به سراغ مارکت و یا فروشگاه این بازی می رویم. اگر قصد دارید تا با فروشگاه این بازی آشنا شوید، در ادامه همراه ما باشید.

  آشنایی با فروشگاه MarketPlace بازی تتان آرنا

  بخش مارکت بازی تتان آرنا شما می توانید شخصیت های بازی را خریداری کنید و یا بفروشید. همچنین شما جز شخصیت ها می توانید تتان باکس را نیز خریداری کنید. برای اینکه بتوانید وارد مارکت این بازی شوید ابتدا باید:

  1. وارد سایت رسمی بازی که کمی پیش‌تر معرفی کردیم شوید.
  2. بر روی گزینه MarketPlace کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )

  آشنایی با فروشگاه MarketPlace بازی تتان آرنا

  1. حال همان‌طور که مشاهده می کنید، شخصیت های مختلفی برایتان به نمایش درآمده است. شما می توانید به راحتی انتخاب و خرید کنید. توجه داشته باشید که اگر اقدام به خرید شخصیت های این بازی کنید، از همان لحظه درآمد زایی شما آغاز می شوید و در بازی هایتان دیگر می توانید کسب درآمد کنید. ( همانند تصویر ذیل )

  خرید شخصیت های مختلف بازی
  1. اگر به تصویر دقت کنید، یک قسمت با نام Thetan Boxes وجود دارد. شما می توانید با کلیک بر روی این قسمت به بخش تتان باکس ها بروید و در صورت تمایل اقدام به خرید تتان باکس کنید.

  خرید تتان باکس

  1. مجدد به بخش MarketPlace می رویم. حال در این بخش، در سمت چپ تصویر شما فیلتر هایی را مشاهده می کنید. می توانید با استفاده از این فیلتر ها بهتر شخصیت مورد نظرتان را پیدا کنید. ( همانند تصویر ذیل )

  فیلتر خرید
  1. اگر به اطلاعات هر شخصیت توجه کنید، قسمتی را می بینید که با رنگ سبز و دو عدد مشخص شده است. احتمالاً برایتان این سؤال پیش بیاید که این اعداد سبز رنگ به چه معنی می باشد. اگر در تصویر ذیل دقت کنید، می بینید که در اطلاعات اولین شخصیت برای ما نوشته شده است که ۳۶۰/۱۲۸٫ عدد ۱۲۸ در این قسمت به این معنی است که این شخصیت تا کنون ۱۲۸ بازی کرده است و همچنین عدد ۳۶۰ نیز به این معنی است که این شخصیت در کل می توانید این تعداد بازی کند. در صورتی که شما اقدام به خرید آن کنید، پس از اتمام ۳۶۰ بازی دیگر نمی توانید از این شخصیت کسب درآمد کنید و تنها با آن می توانید بازی کنید. اگر قصد خرید هر یک از شخصیت های این بازی را دارید، حتماً به این موضوع توجه کنید.

  اطلاعات بازیکن

  توجه:

  اگر دقت کنید، جز بتل شخصیت مورد نظر می توانید قیمت آن را نیز مشاهده کنید. همان‌طور که می بینید قیمت این شخصیت ۱۹۱ دلار می باشد.

  1. اگر قصد خرید هر محصول از مارکت این بازی را داشته باشید، باید ابتدا ولت خود را متصل کنید. برای اتصال ولت به مارکت بازی تتان آرنا ابتدا باید:
  2. بر روی گزینه Connect Wallet کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )

  اتصال کیف پول
  1. پس از کلیک بر روی این گزینه، با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این بخش ابتدا باید افزونه کیف پول متامسک را بر روی مرورگر خود نصب کنید و سپس بر روی گزینه مشخص شده کلیک کنید. در صورتی که افزونه متامسک را بر روی مرورگر خود نصب ندارید، می توانید با مراجعه به مقاله آموزش نصب کیف پول Metamask به صورت کامل انجام این کار را آموزش ببینید. در صورتی که در این قسمت با مشکل رو به رو شدید، مشکل خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید.

  آموزش اتصال کیف پول
  1. حال در این قسمت باید مراحل نصب ولت را پیش ببرید، در این بخش باید به شبکه این بازی متصل شوید، به صورت خودکار این کار انجام می شود. در این قسمت بر روی گزینه Next همانند تصویر ذیل کلیک کنید.

  به شبکه این بازی متصل شوید
  1. در این قسمت باید بر روی گزینه Switch Network کلیک کنید.

  روی گزینه Switch Network کلیک کنید
  1. حال همان‌طور که مشاهده می کنید علامت اتصال به ولت به پایان رسید. حال نوبت به ادامه مراحل رسیده است. ( پس از اتصال کیف پول با تصویر ذیل رو به رو می شوید.)

  علامت اتصال به ولت به پایان رسید

  در ادامه باید برای خود در بازی تتان آرنا یک حساب کاربری ایجاد کنید. همراه ما باشید تا طریقه انجام این کار را به صورت کامل آموزش ببینید. چنانچه در هر قسمت برایتان سؤالی ایجاد شد، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

  آموزش ایجاد حساب در بازی تتان آرنا Thetanarena

  تا به این قسمت با بخش های مختلف آشنا شدید، حال در این قسمت همان‌طور که اطلاع دارید قصد داریم تا به نحوه ساخت حساب کاربری در بازی بپردازیم. برای ادامه انجام این کار ابتدا باید:

  1. در صفحه که در قسمت قبل با آن آشنا شدید، بر روی گزینه مشخص شده کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )
  آموزش ایجاد حساب در بازی تتان آرنا thetanarena
  آموزش ایجاد حساب در بازی تتان آرنا Thetanarena
  1. تو صفحه جدید باید یک ایمیل وارد کنید. پس وارد نمودن ایمیل بر روی گزینه Send Code کلیک کنید تا به ایمیل شما یک کد راستی آزمایی ارسال شود. پس از ارسال کد، آن را در فیلد مشخص شده وارد کنید. در نهایت بر روی گزینه Create Account کلیک کنید.
  یک ایمیل وارد کنید
  یک ایمیل وارد کنید
  1. این بخش برای ارتباط کیف پول باید بر روی گزینه Link کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )
  روی گزینه Link کلیک کنید
  روی گزینه Link کلیک کنید
  1. قسمت بعدی، باید قوانین را تایید کنید. صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید تا تیک فعال شود. در نهایت بر روی گزینه Accept کلیک کنید.
  روی گزینه Accept کلیک کنید.
  روی گزینه Accept کلیک کنید.
  1. این بخش باید بر روی گزینه Sign کلیک کنید تا ارتباط بین کیف پول و سایت انجام شود. ( همانند تصویر ذیل )
  روی گزینه sign کلیک کنید
  روی گزینه Sign کلیک کنید
  1. همان‌طور که مشاهده می کنید پیغام ایجاد حساب موفق برایتان نمایش داده شد. حال باید بر روی گزینه Login Now کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )
  روی گزینه login Now کلیک کنید
  روی گزینه Login Now کلیک کنید
  1. انتها وارد حساب کاربری خود می شوید. دیگر می توانید با خیال راحت اقدام به خرید شخصیت های مورد نظرتان کنید. ( همانند تصویر ذیل )
  وارد شدن حساب کاربری
  وارد شدن حساب کاربری

  همان‌طور که مشاهده کردید، ایجاد حساب کاربری در بازی تتان آرنا به راحتی انجام شد. حال نوبت به این رسیده است که باقی مراحل را طی کنیم تا بتوانیم به سراغ اصل مطلب یعنی بازی برویم. در بخش بعدی ابتدا قصد داریم تا طریقه خرید شخصیت را به شما آموزش دهیم و سپس به سراغ اصل مطلب برویم. در ادامه همراه ما باشید.


  آموزش خرید شخصیت در بازی تتان آرنا

  آموزش خرید شخصیت در بازی تتان آرنا

  خرید شخصیت در این بازی بسیار آسان است. برای خرید شخصیت های بازی تتان آرنا ابتدا باید:

  1. به بخش مارکت مراجعه کنید.
  2. شخصیت مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس بر روی آن کلیک کنید. در تصویر ذیل ما یک شخصیت را انتخاب می کنیم.
  آموزش خرید شخصیت در بازی تتان آرنا
  آموزش خرید شخصیت در بازی تتان آرنا
  1. داخل صفحه جدید شما می توانید تمامی مشخصات شخصیت مورد نظرتان را مشاهده کنید. در صورت تمایل باید بر روی گزینه Buy New کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )
  در صفحه جدید شما می توانید تمامی مشخصات شخصیت مورد نظرتان را مشاهده کنید
   صفحه جدید شما می توانید تمامی مشخصات شخصیت مورد نظرتان را مشاهده کنید
  1. در صفحه جدید، اگر موجودی شما کامل باشد، می توانید به راحتی خریدتان را انجام دهید. در تصویر ذیل متأسفانه ما موجودی برای خرید این شخصیت نداشتیم و تنها برای آموزش یک تصویر تهیه نمودیم.
  خریدتان را تکمیل کنید
  خریدتان را تکمیل کنید

  تقریباً تا به این قسمت از مقاله ما به صورت کامل بازی تتان آرنا یا Thetanarena بررسی نمودیم. در ادامه به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می توانید بازی تتان آرنا را انجام دهید. ما در این مقاله از نسخه ویندوز استفاده کرده ایم. همانند مراحلی که در ابتدای مقاله آموزش داده شد، ابتدا نسخه سیستم عامل مورد نظرتان را دانلود و نصب کنید و سپس ادامه مقاله را دنبال کنید.


  آموزش بازی تتان آرنا Thetanarena

  آموزش بازی تتان آرنا Thetanarena

  همان‌طور که در قسمت های قبل گفتیم، این بازی بسیار جذاب است. اگر علاقه به این سبک بازی ها را داشته باشید، می توانید به راحتی بازی کنید. البته اگر هزینه نیز کنید، می توانید از بازی تتان آرنا کسب در آمد نیز داشته باشید. برای بازی ابتدا باید:

  1. بر روی آیکون بازی کلیک کنید تا وارد آن شوید.
  2. در صفحه ابتدایی بازی ۳ گزینه برایتان به نمایش در می آید. در صورتی که قصد ورود به صورت مهمان را دارید بر روی گزینه Play As Guest کلیک کنید. اگر در بخش قبل همراه ما یک حساب کاربری ایجاد کرده اید باید بر روی Login کلیک کنید اما اگر هنوز حسابی ایجاد نکرده اید باید برای ساخت حساب بر روی گزینه Register کلیک کنید. در این بخش ما بر روی گزینه Login کلیک خواهیم کرد.( همانند تصویر ذیل )
  آموزش بازی تتان آرنا thetanarena
  آموزش بازی تتان آرنا Thetanarena
  1. در صفحه جدید، باید در فیلد اول ایمیل خود را وارد کنید. پس از وارد نمودن ایمیل باید بر روی گزینه Sendcode کلیک کنید. حال یک کد برای ایمیل شما ارسال می شود، آن کد را در این بخش وارد کنید. ( همانند تصویر ذیل )
  در فیلد اول ایمیل خود را وارد کنید سپس کد تایید را وارد کنید
  در فیلد اول ایمیل خود را وارد کنید سپس کد تایید را وارد کنید
  1. در این قسمت باید کمی صبر کنید تا بازی به صورت کامل لود و یا بارگذاری شود. ( همانند تصویر ذیل )
  کمی صبر کنید
  کمی صبر کنید
  1. حال پس از بارگذاری کامل، به صورت تصادفی ۳ هیرو برای شما انتخاب می شود. برای شروع بر روی گزینه Claim کلیک کنید.( همانند تصویر ذیل )
  روی گزینه Claim کلیک کنید.
  روی گزینه Claim کلیک کنید.
  1. هر ۳ هیرو، از شخصیت های مختلف که ابتدای مقاله با آن ها آشنا شدید می باشند. از هر سه شخصیت ۱ هیرو به شما تعلق می گیرد. با استفاده از این ۳ هیرو باید بازی خود را آغاز کنید. پس از مشخص شدن هر سه شخصیت، بر روی گزینه Confirm کلیک کنید.( همانند تصویر ذیل )
  روی گزینه Confirm کلیک کنید
  روی گزینه Confirm کلیک کنید
  1. حال همان‌طور که مشاهده می کنید، وارد بازی شدید. می توانید به راحتی بازی کنید. در صورتی که برای اولین بار وارد بازی می شوید، به صورت خودکار آموزش می‌بینید. اگر طبق آموزش پیش بروید به راحتی می توانید با بازی کار کنید.
  صفحه ی اصلی بازی
  صفحه ی اصلی بازی
  1. اگر قصد تعویض هیرو خود را دارید، با کلیک بر روی آن ها می توانید هیرو های خود را تغییر دهید. ( همانند تصویر ذیل )
  تعویض هیرو
  تعویض هیرو
  1. پس از تغییر هیرو به صفحه اول برگردید و برای شروع بازی بر روی گزینه Find Match کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه به سراغ بازی می روید. باید منتظر باشید تا دیگر هم تیمی های شما نیز وارد بازی شوید. این مدت طولانی نمی باشد. ( همانند تصویر ذیل )
  روی گزینه Find Match کلیک کنید
  روی گزینه Find Match کلیک کنید
  1. پس از اینکه هم تیمی و دشمنان عضو بازی شدند، بازی آغاز می شود و وارد زمین می شوید. ( همانند تصویر ذیل )
  شروع بازی
  شروع بازی
  1. حال باید نسبت به حالت بازی، رقیبان خود را نابود کنید. حالت فعلی بازی ما Deathmatch یا بازی مرگ می باشد. ر نتیجه باید تیم رقیب را نابود کنید. به همین خاطر به سمت آن ها شلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )
  حالت فعلی بازی ما Deathmatch یا بازی مرگ می باشد
  حالت فعلی بازی ما Deathmatch یا بازی مرگ می باشد
  1. پس از اتمام زمان، بازی تمام می شود و نتیجه نیز اعلام می گردد. طبق نتیجه تصویر ذیل تیم ما بازنده این بازی بود. در نتیجه امتیاز به تیم رقیب تعلق می گیرد. ( همانند تصویر ذیل )
  پس از اتمام زمان، بازی تمام می شود و نتیجه نیز اعلام می گردد
  پس از اتمام زمان، بازی تمام می شود و نتیجه نیز اعلام می گردد
  1. پس از کلیک بر روی گزینه Next در صفحه قبلی، در بخش جدید امتیازات این بازی به شما تعلق می گیرد. شما می توانید با کلیک بر روی گزینه Home وارد صفحه اصلی بازی شوید. ( همانند تصویر ذیل )
  روی گزینه home کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی بازی شوید
  روی گزینه Home کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی بازی شوید
  1. در صفحه اصلی برای تغییر حالت بازی بر روی گزینه مشخص شده ( ۱ ) باید کلیک کنید. برای شروع بازی نیز بر روی گزینه مشخص شده ( ۲ ) یا FindMatch باید کلیک کنید. به همین راحتی می توانید بازی را آغاز کنید. ( همانند تصویر ذیل )
  راهنمای بازی
  راهنمای بازی

  به همین راحتی شما می توانید بازی تتان آرنا را انجام دهید. در صورتی که با مشکلی رو به رو شدید، مشکل خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با برخی از امکانات این بازی آشنا شوید.


  آشنایی با امکانات بازی تتان آرنا

  این بخش، قسمت پایانی مقاله می باشد. در بخش انتهایی تصمیم گرفتیم تا شما را کمی با امکانات بازی آشنا کنیم. در ابتدا به سراغ بخش Friend می رویم. ( همانند تصویر )

  آشنایی با امکانات بازی تتان آرنا 
  آشنایی با امکانات بازی تتان آرنا

  اگر بر روی این گزینه کلیک کنید می توانید دوستان خود را به بازی اضافه کنید و یا با دیگر افراد دوست شوید. برای انجام تمامی این کار ها کافی است بر روی این گزینه کلیک کنید.

  با کلیک بر روی گزینه Shop شما می توانید به بخش فروشگاه داخلی بازی مراجعه کنید. در صورتی که خریدی داشته باشید، می توانید از این قسمت خرید خود را انجام دهید. ( همانند تصویر ذیل )

  فروشگاه داخلی بازی
  فروشگاه داخلی بازی

  در بخش بعدی دارایی های شما می باشد. این دارایی ها شامل تتا کوین و تتا جم است. شما می توانید موجودی خود را در این بخش چک کنید. همچنین با کلیک بر روی گزینه چرخ دنده در این قسمت می توانید وارد تنظیمات بازی شوید.

  بخش دارایی و تنظیمات بازی
  بخش دارایی و تنظیمات بازی

  اگر نیاز به مشاهده اطلاعات حساب خود را داشتید، می توانید از این قسمت اقدام به راحتی اقدام کنید.

  مشاهده اطلاعات حساب
  مشاهده اطلاعات حساب

  سخن آخر درباره ی آموزش بازی تتان آرنا ThetanArena

  در این مقاله سعی داشتیم تا به صورت کامل این بازی را به شما معرفی کنیم. در صورتی که در هر قسمت برایتان مشکلی ایجاد شد، می توانید مشکل خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید. همان‌طور که مطالعه کردید، این بازی بسیار جذاب می باشد اما متأسفانه شرایط کسب درآمد در آن کمی سخت است. البته این در صورتی است که شما هزینه ای پرداخت نکنید. در صورتی که هزینه پرداخت کنید، می توانید زودتر در این بازی به درآمد برسید.

  جز بازی، شما می توانید بر روی توکن های این بازی نیز سرمایه گذاری کنید. برای انجام این کار ابتدا کمی درباره توکن های تحقیق کنید تا بهتر آن ها را بشناسید. به دلیل آینده این بازی، توکن های آن می توانند رشد مناسبی داشته باشند. توجه داشته باشید که در این قسمت ما پیشنهاد سرمایه گذاری به شما نداده ایم تنها یک این موضوع یک راهنمایی می باشد.

  ممنون که تا پایان مقاله آموزش بازی تتا آرنا یا Thetanarena همراه ما بودید.

  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است

   

  منبع: Reybiz

  معرفی کامل پروتکل Alien Worlds و توکن TLM

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

  آموزش بازی تتان آرنا ThetanArena

   

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *