قانونی شدن بیتکوین در آمریکا

آمریکا
 • قانونی شدن بیتکوین در آمریکا

  قانونی شدن بیتکوین در آمریکا ، به گزارش ریبیز، وندی راجرز، سناتور آمریکایی این هفته لایحه‌ای را برای قانونی کردن بیت کوین در آریزونا ارائه کرده است. با لایحه SB ۱۳۴۱، این سناتور به دنبال اصلاح لیست مناقصه قانونی پذیرفته شده فعلی است تا بیت کوین را نیز شامل شود. این امکان استفاده از توکن دیجیتال را برای پرداخت هزینه‌های عمومی، مالیات، بدهی و سایر اهداف فراهم می‌کند.

  صرافس تبدیل

  با این حال، قانون اساسی ایالات متحده

  به هر ایالت اجازه نمی‌دهد که مناقصه قانونی خود را برگزار کنند. آیا این لایحه می‌تواند به صورت قانون اجرایی شود یا خیر. این لایحه باید در مجلس سنا و مجلس ایالت آریزونا تصویب و سپس توسط فرماندار این ایالت امضا شود. با این حال، اگر واقعاً تصویب شود، این لایحه می‌تواند سابقه‌ای برای سایر کشورهای دوستدار رمزارز ایالات متحده بوجود آورد.
  بیشتر ایالت های آمریکا به بیت کوین و به طور کلی رمزارزها بسیار علاقه‌ شدیدی پیدا کردن. ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، حدود ۳ هفته قبل طرحی را ارائه داد که به کسب‌وکارهای این ایالت اجازه می‌دهد مالیات‌ها را با رمزارزها بپردازند. قانون گذاران در وایومینگ در حال بررسی استفاده از بلاک چین برای افزایش شفافیت در نحوه خرج وجوه عمومی هستند، در حالی که اوهایو در سال ۲۰۱۸ اولین ایالت ایالات متحده بود که مالیات بر دارایی های دیجیتال را مجاز کرد، اما به دلیل نگرانی از غیر استاندارد بودن این برنامه مجبور شد این برنامه را لغو کند.

  اریک آدامز شهردار منتخب نیویورک

  دستمزد خود را رمز ارز بیتکوین دریافت کرد، در حالی که اخیراً، دان هافینز، نامزد فرمانداری تگزاس، گفته که اگر انتخاب شود، بیت کوین را ارز قانونی می‌کند.و اینکه، گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که خود دولت ایالات متحده ذخیره قابل توجهی از رمزارزها مخصوصا بیت کوین دارد.

  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *