تحلیل بیت کوین BTC تاریخ ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین BTC امروز 27 بهمن 1400
 • تحلیل بیت کوین BTC ، اخبار بیت کوین، بلاک چین، اتریوم،  قیمت ارزهای دیجیتال را از اینجا بخوانید. در این صفحه آخرین اخبار ارزهای دیجیتال را دنبال کنید.

  همراهان همیشگی ریبیز Reybiz سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما هستیم.

  تحلیل بیت کوین BTC تاریخ ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

  قیمت آنلاین
  #ارز دیجیتالقیمتحجم بازارمعاملات روزانهمقدار عرضه تغییرات24 ساعت اخیر

  صرافس تبدیل

  بیت کوین در محدوده ۳۸۳۰۰ دلار چندین ساعت است که در نوسان می باشد. قیمت با توجه به اینکه این سطح را به حمایت تبدیل کرده است، اما قدرت خریدار برای رساندن قیمت به سطح ۳۹۵۰۰ تا ۴۰۰۰۰ دلار کافی نبوده است. به هر صورت حمایت فعلی محدوده ۳۸۳۰۰ تا ۳۸۰۰۰ دلار است که، با حمایت کف کانال صعودی نیز همپوشانی دارد. و برای ادامه حرکت می توان از آن کمک گرفت.

  تحلیل بیت کوین BTC تاریخ 13 بهمن 1400

  تحلیل بیت کوین BTC بازه زمانی ۱ ساعته:

  در این بازه زمانی نیز همچنان روند صعودی است، اما باید توجه کرد که قدرت خریدار برای ادامه روند باید بسیار زیاد باشد، در غیر این صورت برگشت روند را شاهد خواهیم بود. مقاومت های مهم نیز در محدوده ای قرار دارند که، میدلاین کانال صعودی نیز با آن همپوشانی دارند.
  تحلیل بیت کوین BTC تاریخ 13 بهمن 1400

  تحلیل ETF بیت کوین BTC بازه زمانی ۴ ساعته:

  نمودار ETF بیت کوین در تایم ۴ ساعته نشان می‌دهد که قیمت به یک مقاومت بسیار مهم برخورد کرده است، و در صورتی که این مقاومت شکسته شود می توان انتظار داشت که قیمت بیت کوین به مقاومت خود غلبه کند. اما اگر این مقاومت شکسته نشود، بیت کوین می‌تواند با کاهش مجددا قیمت به سمت حمایت های ۳۵۰۰۰ و ۳۳۰۰۰ دلار برگردد.
  تحلیل بیت کوین BTC تاریخ 13 بهمن 1400

  تحلیل شاخص کل بازار (TOTAL):

  شاخص کل بازار نیز به محدوده مقاومت مهمی برخورد کرده است، که شکست این مقاومت می تواند نشانه خوبی برای کل بازار باشد. بنابراین این هفته یکی از مهم ترین هفته های بازار می باشد، و باید به محل بسته شدن کندل هفتگی توجه ویژه ای در نمودار ها داشت.

  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  همین الان به صورت رایگان ثبت نام کنید

  برای دیدن محتوای بیشتر ایمیل خود را در قسمت پایین وارد کنید
  دریافت دسترسی کامل