۱۴۴٫۲ میلیون شیبا اینو سوزانده شد

144.2 میلیون شیبا اینو سوزانده شد
 • ۱۴۴٫۲ میلیون شیبا اینو سوزانده شد ، به گزارش ریبیز Reybiz ، بر اساس داده های ارائه شده توسط حساب توییتر Shibburn، طی یه روز گذشته تعداد ۱۴۴٫۲ میلیون توکن شیبا اینو توسط اعضای مختلف جامعه ی این میم کوین به یک کیف پول مرده انتقال داده شدند، تا در نتیجه ی این اتفاق، این رمز ارز به سمت یک اوج قیمت جدید حرکت کند.

  ۱۴۴٫۲ میلیون شیبا اینو سوزانده شد

  صرافی تبدیل

  این مقدار توکن در روز های ۷، ۸ و ۹ فوریه به ترتیب ۵۶٫۳، ۳۶٫۸ و ۴۶٫۷ میلیون سوزانده شدند. علاوه بر آن، در ۲۴ ساعت اخیر حدود ۴٫۵ میلیون توکن دیگر در ۵ تراکنش از چرخه خارج شدند. تاکنون، تعداد کل کوین های سوزانده شده از این رمز ارز برابر با حدود ۴۱۰ تریلیارد می‌باشد و هنوز نزدیک به ۵۴۹ تریلیارد شیبا اینو در چرخه هستند.

  نردیک به ۴۱ تریلیارد توکن شیبا اینو

  در حال حاضر ذخیره سازی شده است. بر اساس Whalestats، وبسایت خدمات داده های آن‌چین، شیبا اینو از نظر ارزش دلاری بزرگتربن توکن در دارایی ۱۰۰۰ نهنگ برتر اتریوم است.

  درصد این میم کوین در کیف پول نهنگ هایی که مورد اشاره قرار گرفتند، ۱۶٫۶۲ است، که در مجموع حدود ۱٫۷۷۳ میلیون دلار ارزش دارد. توکن FTX در رده ی دوم با ۱۶٫۲ درصد و ۱٫۷۲۸ میلیون دلار ارزش قرار دارد.

  بیشتر بخوانید: تحلیل فاندامنتال چیست ؟

  شیبا اینو از نظر نگهداری توکن بین ۱۰ رمز ارز برتر بازار در رده ی دوم پس از اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار قرار دارد. آیا شما کاربران زوم ارز نیز در کیف پول خود شیبا اینو نگهداری می‌کنید؟

  منبع: U.Today

   


  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *