ارز آلکمی پی ACH چیست؟

ارز آلکمی پی ACH چیست؟
 • ارز آلکمی پی ACH چیست؟، به گزارش ریبیز Reybiz ،اکنون که در حال خواندن این مقاله می باشید قطعا به دنبال اطلاعاتی در ارتباط با ارز دیجیتال ACH هستید. ACH توسط پلتفرم آلکمی پی Alchemy Pay که از جمله درگاه های پرداخت می باشد، ارائه شده است. این پلتفرم در نظر دارد تا استفاده از رمز ارزها را در زندگی روزمره آسان سازد.

  ارز آلکمی پی ACH چیست؟

  صرافی تبدیل

  امروزه استفاده و جابجایی ارزهای دیجیتال کار سختی نیست. تنها با استفاده از یک آدرس کیف پول می توانید رمز ارز را انتقال دهید. اما برای سریعتر و راحت تر شدن این کار باید راه حل جدیدی پیدا کرد که این کار می تواند توسط پلتفرم هایی همچون آلکمی پی Alchemy Pay صورت پذیرد. در ادامه شما را در ابتدا با رمز ارز ACH و پلتفرم آلکمی پی آشنا خواهیم نمود. سپس به بررسی نحوه عملکرد پلتفرم آلکمی پی به طور کامل خواهیم پرداخت.

  ارز آلکمی پی ACH چیست؟

  ارز آلکمی پی ACH چیست؟

  همانطور که در مقدمه این مقاله خدمت شما کاربران عزیز زوم ارز بیان نمودیم، ACH توکن ارائه شده پلتفرم آلکمی پی Alchemy Pay است. این توکن بر اساس استاندارد ERC-20 پیاده سازی شده است. از توکن ACH برای حکمرانی در شبکه و مشارکت در سیستم بلاکچین پرداخت می توان استفاده نمود.
  همچنین بیشترین مقدار توکن ACH بین مشارکت کنندگان در پرداخت که بیشتر تجار و پرداخت کنندگان هستند، توزیع خواهد شد. به طور کلی ۱٫۸ میلیارد از رمز ارز آلکمی پی به بازار عرضه شد و ۲٫۵ میلیارد از آن بلوکه خواهد شد. در سیستم آلکامی پی هر تاجر به عنوان یک نود معرفی می شود. و این نودها به عنوان پایانه های پرداخت هستند. وظیفه نودها این است که به تکمیل فرآیند انتقال پول بپردازند و پس از پایان تراکنش، پاداش دریافت می نمایند. میزان پاداشی که دریافت می کنند به میزان حجم تراکنش وابسته است. البته عوامل دیگری نیز می تواند تاثیرگذار باشد که این عوامل شامل کشور،منطقه و رتبه بازرگانان و مصرف کنندگان در سیستم آلکمی پی است.

  معرفی پلتفرم آلکمی پی Alchemy Pay

  معرفی پلتفرم آلکمی پی Alchemy Pay

  در این قسمت از مقاله به معرفی پلتفرم ارائه دهنده رمز ارز ACH یعنی Alchemy Pay خواهیم پرداخت. همانطور که مشاهده می نمایید امروزه زیرساخت های پرداخت و همچنین معاملات بسیار گسترش و توسعه یافته است. در مقابل درگاه های پرداخت و شبکه روز به روز به فناوری گسترده تری دست پیدا کردند و پیوسته در حال رشد می باشند. پلتفرم آلکمی پی به عنوان یک درگاه پرداخت هیبریدی معرفی می شود که در نظر دارد استفاده از ارزهای دیجیتال را در زندگی روزمره افزایش دهد.
  تیم پشت این پلتفرم معتقد می باشد که شبکه های پرداخت موجود به دلیل اینکه متمرکز می باشند، با مشکلات زیادی همراه هستند. همچنین آنها معتقدند که سیستم های پرداخت الکترونیکی سنتی به دلیل داشتن واسطه ها دارای مشکل می باشند. در واقع این مشکلات می تواند شامل صورت نگرفتن بسیاری از معاملات و یا عدم اعتماد طرفین، مشکلات ایمنی و … باشد.  در ادامه شما می توانید با عملکرد این پلتفرم بیشتر آشنا شوید.

  بررسی تاریخچه و معرفی تیم آلکمی پی

  بررسی تاریخچه و معرفی تیم آلکمی پی

  آلکمی پی که به عنوان یک درگاه پرداخت هیبریدی شناخته می شود، در سال ۲۰۱۸ و در سنگاپور شروع به فعالیت نمود. در ادامه شما می توانید با افراد فعال در تیم پشت این پلتفرم آشنا شوید:
  شاون شی Shawn SHI: شریک و سرپرست بخش محصول می باشد.
  مولی ژنگ Molly ZHENG: مدیر اجرایی شرکت می باشد و بیشتر از ۲۰ سال در سامانه های پرداختی تجربه دارد. وی دارای تجربه به عنوان مشاوره پی پال PayPal نیز بوده است.
  تری چان Terry CHAN: مدیر مالی پروژه می باشد.
  لانس ژو Lacnce XU: به عنوان شریک و سرپرست عملیات آلکمی پی است.

  چه چیزی آلکمی پی Alchemy Pay را منحصر به فرد می کند؟

  چه چیزی آلکمی پی Alchemy Pay را منحصر به فرد می کند؟
  آلکمی پی Alchemy Pay توسط تیمی از افراد با تجربه تاسیس شد. آنها همچنین علاقه عمیقی به صنعت در حال ظهور کریپتو و چشم اندازی برای ایجاد یک پل بین فیات و کریپتو داشتند. سیستم آلکمی پی شرکت کنندگان در هر دو اکوسیستم فیات و کریپتو را قادر می سازد تا به راه حل های پرداخت جهانی سریع، ایمن، راحت، انعطاف پذیر و مقیاس پذیر بر اساس قراردادهای هوشمند غیرمتمرکز، راه حل های مقیاس پذیری لایه دوم و مکانیسم های اجماع فناوری بلاکچین دست یابند.
  اکوسیستم آلکمی پی Alchemy Pay تراکنش هایی را با ارزهای دیجیتال متعدد، پرداخت های همتا به همتا، پرداخت های ترکیبی و … ارائه می دهد. در واقع این اکوسیستم به جای اینکه دنیای فایت را پشت سر بگذارد، یک رابط ایجاد کرده است.

  بررسی اهداف آلکمی پی Alchemy Pay

  بررسی اهداف آلکمی پی Alchemy Pay

  پلتفرم آلکمی پی تصور می نماید که با استفاده از گزینه هایی همچون قراردادهای هوشمند، غیرمتمرکز بودن و مکانیسم های اجماع بلاکچین قادر خواهد بود پلتفرمی جدید در حوزه پرداخت و این تکنولوژی ارائه دهد. این پلتفرم در نظر دارد تا درگاه های پرداخت را گسترش دهند و همچنین خدمات سریع و امن تری را به کاربران ارائه دهند.
  پلتفرم آلکمی پی همچنین می خواهد زیرساخت های غیرمتمرکز و امن تری ایجاد نماید و با این کار استفاده از رمز ارزها در زندگی روزانه را افزایش دهد.

  همکاری آلکمی پی Alchemy Pay با دیگر پروژه ها

  همکاری آلکمی پی Alchemy Pay با دیگر پروژه ها

  از جمله شرکای تجاری آلکمی پی می توان به شرکت سنگاپوری سلاوی اشاره نمود. پرایس رایت Pricerite که از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه دکوراسیون داخلی در هنگ کنگ است و همچنین آلدو Aldo با آلکامی پی همکاری نمودند.
  صرافی بایننس نیز با آلکمی پی قراردادی بسته است که تحت این قرارداد بیش از دو میلیون کاربر آن می توانند با استفاده از اپلیکیشن بایننس‌پِی Binance Pay تراکنش های همتا به همتای ارز دیجیتال داشته باشند. طبق این قرارداد کاربران بایننس می توانند هزینه خود در سرویس های شریک آلکمی پی را با استفاده از دارایی دیجیتال پرداخت کنند.
  بررسی روند قیمت ارز دیجیتال آلکمی پی ACH
  ارز دیجیتال آلکمی پی ACH در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۰ با سطح قیمتی ۰٫۰۲۴۲۹ دلار به بازار ارز های دیجیتال عرضه شد و از زمان با مقداری روند نزولی تا تاریخ ۳ آگوست ۲۰۲۱ روند قیمتی ثابت را تجربه کرده است. ارز آلکمی پی در آخرین روز سال ۲۰۲۰ با سطح قیمتی ۰٫۰۰۳۴۶۶ دلار وارد سال ۲۰۲۱ شد.
  این رمز ارز در تاریخ ۳ آگوست سال ۲۰۲۱ روند صعودی را تجربه کرده و در همان روز با سطح قیمتی ۰٫۱۹۷۵ دلار سطح ATH خود را تجربه کرده است اما این روند صعودی تنها یک روز دوام اورد.
  ارز آلکمی پی ACH در روز پایانی سال ۲۰۲۱ با سطح قیمتی ۰٫۰۶۳۵۶ دلار خرید و فروش شده و سال ۲۰۲۲ را آغاز کرد. این رمز ارز در اوایل سال ۲۰۲۲ میزانی روند نزولی را تجربه کرده است اما در حال حاضر در حال تجربه ی روند صعودی است.
  حجم معاملات رمز ارز آلکمی پی ACH در ۲۴ ساعت اخیر برابر است با ۵۰,۳۲۰,۰۶۹ دلار امریکا، این رمز ارز در تاریخ ۲۰ جولای ۲۰۲۱ در سطح قیمتی ۰٫۰۰۱۳۳۸ دلار سطح ATL  خود را تجربه کرده است.
  زوم ارزی های عزیز شما می‌توانید با استفاده از تصویر زیر که نمودار قیمتی ارز آلکمی پی ACH را از زمان عرضه شدن به دنیای ارز های دیجیتال تا به امروز را نمایش می‌دهد مطالعه کرده و مورد بررسی و تحلیل قرار دهید.

  خرید و فروش ارز دیجیتال آلکمی پی ACH

  خرید و فروش ارز دیجیتال آلکمی پی ACH

  اگر تصمیم به خرید و فروش رمز ارز آلکمی پی ACH را دارید ولی راه انجام آن را نمی‌دانید اصلا نگران نباشید ما در این قسمت به شما راه انجام این کار را آموزش می‌دهیم. اولین قدم برای خرید و فروش ارز دیجیتال آلکمی پی ثبت در یکی از صرافی داخلی ارز های دیجیتالی که از این رمز ارز پشتیبانی میکند است اما اگر صرافی داخلی از این ارز دیجیتال پشتیبانی نمی‌کند شما باید در یکی از صرافی های خارجی این ارز را خرید و فروش کنید.
  متاسفانه به دلیل تحریم هایی که متوجه ایران است، کاربران ایرانی نمی‌توانند مقدار تومان خود را تبدیل به ارز آلکمی پی ACH کنند کاربران در ابتدا باید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال داخلی مقدار تومان دلخواه خود را به یکی از استیبل کوین های موجود مانند تتر تبدیل کنند و سپس در یکی از صرافی های خارجی دلخواه تتر را به ارز ACH تبدیل کنند.
  شما قادر هستید با استفاده از این روش ارز های دیجیتال آلکمی پی ACH خود را به تتر تبدیل کرده و در صرافی های داخلی به تومان تبدیل کنید.

  صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال آلکمی پی ACH

  صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال آلکمی پی ACH

  در این قسمت ما به معرفی صرافی های پشتیبان کننده ی ارز آلکمی پی ACH می‌پردازیم و آنها را برای شما نام برده که در صورتی که می‌خواهید به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید به راحتی از صرافی های پشتیبان کننده ی این رمز ارز آگاه باشید.
  کاربران عزیز حتما قبل از انتخاب صرافی مورد نظر به بررسی آن صرافی بپردازید و صرافی را که از نظر امنیت قابل مناسب باشد را انتخاب کنید.
   قبل از ثبت نام و انجام معامله در صرافی مورد نظر، مقاله ی تخصصی آن کیف پول را که در قسمت صرافی سایت زوم ارز و یا سرچ در سایت می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید را مطالعه کرده و بعد اقدام به انجام معاملات خود کنید.
  صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال آلکمی پی ACH عبارتند از:
   Binance
   Kucoin
   Uniswap
   Gate.Io
   Coinbase
   Pancakeswap
   SushiSwap
  رمز ارز آلکمی پی ACH توسط صرافی های بیشتری پشتیبانی می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ و سرچ ارز ACH در قسمت Market لیست کامل صرافی های پشتیبانی کننده ی این رمز ارز را مشاهده کنید.

  کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال آلکمی پی ACH

  کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال آلکمی پی ACH

  بعد از خرید ارز دیجیتال آلکمی پی ACH نوبت به نگهداری و ذخیره ی رمز ارز های خریداری شده می‌رسد، با توجه به زیاد شدن تعداد و تنوع کیف پول های ارز دیجیتال انتخاب کیف پول متناسب با خواسته ها و نیاز های شما کار بسیار سخت و دشواری شده است، اما اصلا نگران نباشید ما تیم زوم ارز در انتخاب کیف پول به شما کمک می‌کنیم.
  کیف پول نرم افزاری تراست TrustWallet: کیف پول تراست یکی از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال است که دارای رابط کاربری آسان است به گونه ای که کاربران بدون داشتن اطلاعات و دانش قبلی به راحتی می‌توانند از این ولت استفاده کنند و از ارز دیجیتال ACH و رمز ارز ها و توکن های مختلف گوناگونی نیز نگهداری و ذخیره کنند. این ولت قابلیت نصب و اجرا روی سیستم عامل های موبایلی را دارد و می‌توانید بر روی سیستم عامل های مختلف موبایلی نصب و به راحتی استفاده کنید
  کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal: کیف پول سیف پل در سال ۲۰۲۰ ارائه شده و قابلیت نصب و اجرا روی سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و IOS را دارد.

  بررسی آینده ارز دیجیتال آلکمی پی ACH

  بررسی آینده ارز دیجیتال آلکمی پی ACH

  همانطور که در قسمت های قبلی مقاله بیان نمودیم آلکمی پی Alchemy Pay با بایننس که از بزرگترین و مشهورترین صرافی های ارز دیجیتال است، همکاری کرده است. بایننس بیان نمود که از آلکامی پی برای ایجاد یک پل پرداخت بین ارزهای دیجیتال و فیات از طریق بایننس پِی Binance Pay استفاده خواهد کرد. این امر می تواند بر آینده رمز ارز آلکمی پی تاثیرگذار باشد.
  همچنین آلکمی پی Alchemy Pay می تواند به یک بازیگر کلیدی برای بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شود. به طور کلی اگر این رمز ارز و پروژه آن در راستای اهداف خود قدم بگذارند، می توانند آینده خوبی را رقم بزنند.

  کلام پایانی درباره ی ارز آلکمی پی ACH چیست؟

  در این مقاله شما با رمز ارز ACH، پلتفرم آلکامی پی Alchemy Pay، عملکرد و نحوه ذخیره سازی رمز ارز ACH آشنا شدید. همانطور که گفتیم آلکمی پی به عنوان یک درگاه پرداخت هیبریدی معرفی می شود که توکن ACH را ارائه داده است. این رمز ارز مبتنی بر استاندارد ERC-20 است و از آن می توان در حکمرانی شبکه استفاده نمود. امیدواریم که اطلاعات کافی در ارتباط با رمز ارز آلکمی پی ACH را دریافت کرده باشید. در صورت داشتن هرگونه سوال آن را در قسمت نظرات بیان نمایید.

  بیشتر بخوانید: دوره رایگان تحلیل تکنیکال

  برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @reybiz_telegram بپیوندید.

   


  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *