استخراج بیت کوین به عدد ۱۹ میلیون رسید

استخراج بیت کوین به عدد 19 میلیون رسید
 • استخراج بیت کوین به عدد ۱۹ میلیون رسید ، به گزارش آکادمی ریبیز Reybiz ، چندین ساعت پیش، ۱۹ میلیونیمین بیت کوین، پس از هفته ها انتظار، استخراج شد.این اولین رکورد میلیونی از ۲۰۱۹ است که به آن دستیابی شده است. بیش از ۹۰ درصد از تمام بیت کوین موجود استخراج شده است.

  بنا به فاکتورهایی متعدد، پیش‌بینی زمان استخراج بیت کوین بیست و یک میلیونیم بسیار سخت است.

  استخراج بیت کوین به عدد ۱۹ میلیون رسید

  صرافی تبدیل

  آکادمی ریبیز – یوسف فتحعلی زاده ؛ 

  از آنجایی که پاداش به دست آمده برای ماینرها هر چهار سال نصف می‌شود، پروسه‌ی استخراج بیت کوین در حال کندتر شدن است.
  حداکثر دارایی بیت کوین در میزان ۲۱ میلیون کوین قفل شده است، که به عنوان یکی از بزرگترین ویژگی‌های پرچمدار بازار دیده می‌شود. به عنوان مقایسه، طلا دارایی بی نهایت دارد. مدت تولید بلاک می‌تواند بسیار وابسته به سختی استخراج شبکه باشد، که هر دو هفته تنظیم می‌شود. بنا به پیش‌بینی‌های حدودی، آخرین بیت کوین به دلیل تغییر قوانین استخراج بیت کوین در سال ۲۱۴۰ استخراج خواهد شد.
  از آنجایی که بیت کوین بر اساس یک نرم افزار بنا نهاده شده است، از نظر تئوری امکان معرفی یک تغییر کد برای افزایش ظرفیت نهایی بیت کوین فراتر از محدودیت ذکر شده وجود دارد.

  حتما بخوانید : نحوه یادگیری زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی (Solidity)

  هرچند، تغییر ظرفیت ۲۱ میلیونی بیت کوین می‌تواند از سوی جامعه به عنوان اقدامی توهین آمیز قلمداد شود. زمانی، مت لونگو، موسس تسیس، ایده‌ی افزایش موجودی حداکثر بیت کوین را برای افزایش انگیزه‌ی ماینرها پیشنهاد داد، که این پیشنهاد با انتقادهای تندی از سوی جامعه مواجه شد.

  بنا به طبیعت غیرمتمرکز بیت کوین، این تغییر به قانع کردن ده‌ها هزار نود برای موافقت احتیاج خواهد داشت. این بدان معناست که احتمال روی دادن این تغییر بسیار کم است.

  بیشتر بخوانید: ۵ دلیل برای آن که در سال ۲۰۲۲ برنامه‌نویس بلاک چین شویم

  برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @reybiz_telegram و پیج اینستای ما@REYBIZ بپیوندید.

  منبع: آکادمی ریبیز


  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *