سرمایه گذاران دارایی بیت کوین خود را افزایش می‌دهند

بیت‌کوین صعود می‌کند؟
 • سرمایه گذاران دارایی بیت کوین خود را افزایش می‌دهند  ، ببه گزارش ریبیز Reybiz ، بنا به گزارش موسسه ی تحلیل‌گر IntoTheBlock سرمایه گذاران بلند مدت بیت کوین در حال افزایش دارایی خود از این رمز ارز هستند؛ از آنجا که کسانی که بیت کوین خود را حداقل ۱۲ ماه نگه داشته اند دارایی آن ها در حال رشد است. پس از اینکه چند روز پیش بیت کوین از سطح قیمت ۴۰ هزار دلار عبور کرد، در ادامه ی حرکت مثبت خود به ۴۳۰۳۶ دلار رسید.

  سرمایه گذاران دارایی بیت کوین خود را افزایش می‌دهند

  صرافی تبدیل

  به نظر می‌رسد که ریسک خرید کوتاه مدت از بازار حذف شده است؛ چرا که بنا به گزارش IntoTheBlock از روز ۲۸ دسامبر، تعداد تریدر ها و آدرس های دارای بیت کوین به مدت کمتر از یک ماه حدود ۳۲ درصد کاهش پیدا کرده است. همچنین این بدان معناست که سرمایه گذاران بلند مدت و میان مدت که اخیراً از خرید دست کشیده بودند در صدد خرید هستند.

  با توجه به داده های IntoTheBlock

  از سرمایه گذاران بر اساس زمان نگهداری رمز ارز ها، ۵۷ درصد از سرمایه گذاران بیش از یک سال، ۳۶ درصد از آن ها کمتر از یک سال و ۷ درصد از آن ها نزدیک به یک ماه دارایی خود را حفظ کرده اند.

  بر اساس داده های CoinMarketCap بیت کوین در زمان نگارش این خبر در سطح قیمت ۴۲۶۸۳ دلار معامله می‌شود و بیشتر آلت کوین ها روز سبزی را سپری می‌کنند.

  منبع: U.Today


  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *