اولین صندوق سرمایه گذاری کریپتو در کره جنوبی

اولین صندوق سرمایه گذاری کریپتو در کره جنوبی
 • اولین صندوق سرمایه گذاری کریپتو در کره جنوبی ، به گزارش ریبیز Reybiz ، بانک کوکمین در حال تبدیل شدن به اولین بانک در کره جنوبی است که خدمات سرمایه گذاری ارز های دیجیتال را به سرمایه گذاران حقیقی و جزئی ارائه می‌دهد.

  اولین صندوق سرمایه گذاری کریپتو در کره جنوبی

  صرافی تبدیل

  در روز ۲۱ فوریه، این بانک اعلام کرد که یک کمیسیون مقدماتی مدیریت دارایی دیجیتال تشکیل داده است تا امکانات خدماتی و استراتژیک پیرامون سرمایه گذاری در دارایی دیجیتال و هوش مصنوعی را بررسی کند. این بانک انتظار دارد تا ETF ها و محصولات Futures را راه‌اندازی کند. همچنین این کمیسیون خطرات و مشکلات انطباق پیرامون صندوق های سرمایه گذاری را ارزیابی خواهد کرد. این برنامه ها توسط مدیر کمیته شاخص بانک کوکمین تایید شد. وی گفت “ما یک صندوق سهام با مضمون دارایی دیجیتال راه‌اندازی خواهیم کرد. همچنین برای عرضه ی نشریات نیز برنامه داریم”.

  با توجه به تحقیقات پلتفرم MacroTrends، گروه مالی KB، که بزرگترین گروه در این کشور از نظر سود خالص به شمار می‌رود، تا ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ در مجموع حدود ۵۲۰ میلیون دلار دارایی داشته است.

  در راه‌اندازی یک صندوق سرمایه گذاری جدید برای مشتریان، این بانک به دنبال پاسخ به بازاری است که به طور فزاینده ای پذیرای سرمایه گذاری در کریپتو و NFT ها شده است. رقیب نزدیک این بانک، یعنی بانک شینهان، یک بخش کامل از اپلیکیشن بانکداری موبایل خود را به کمک به مشتریان برای مدیریت مجموعه های NFT خود بر روی Klaytn، برترین پلتفرم بلاکچین کره جنوبی، اختصاص داده است.

  در حال حاضر این بانک با معرفی خدمات جدید سرمایه گذاری جزئی، در حال دنبال کردن مسیر بانک DBS سنگاپور است. در روز ۱۴ فوریه مدیرعامل DBS اعلام کرد که این بانک به دنبال سنجش فعالیت های کریپتوی این بانک در سال ۲۰۲۲ است.

  به نظر شما همراهان ریبیز ، روند پذیرش کریپتو در جهان چگونه پیش می‌رود؟

  برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @reybiz_telegram بپیوندید.

  منبع: Cointelegraph

   


  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *