۷۰۰ میلیون شیبا طی ۴۸ ساعت سوزانده شد

700 میلیون شیبا طی 48 ساعت سوزانده شد
 • ۷۰۰ میلیون شیبا طی ۴۸ ساعت سوزانده شد ، به گزارش آکادمی ریبیز Reybiz ، و بنا به حساب توییتری ردیاب رمز ارز Shibburn، طی ۴۸ ساعت اخیر، رقم هنگفت بیش از ۷۰۰ میلیون میم کوین شیبا اینو سوزانده شد.

  ۷۰۰ میلیون شیبا طی ۴۸ ساعت سوزانده شد 

  صرافی تبدیل

  آکادمی ریبیز – یوسف فتحعلی زاده ؛ 

  این حساب داده‌های پیرامون توکن سوزی های میم کوین را از پلتفرم اتراسکن گردآوری کرده و تمام آن را به طور یک جا برای طرفداران شیبا اینو آماده می‌کند.
  در همین زمان، یک نهنگ اتریوم حجم بزرگ ۲۴۱٫۳ میلیارد توکن شیبا اینو خریداری کرد.
  در توییت اخیر، این ردیاب ذکر شده اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع حدود ۴۰۴ میلیون شیبا اینو، توسط انتقال داده شدن به آدرس‌های رمز ارز غیرقابل خرج، یا به اصطلاح سوزانده شده، از چرخه خارج شدند.
  در نتیجه، مجموع شیبا اینو سوزانده شده در دو روز اخیر معادل حدودا ۷۰۷ میلیون توکن می‌شود.
  بنا به توییت اخیر که توسط پلتفرم WhaleStats به اشتراک گذاشته شد، مالک کیف پول گیملی حدود ۴۲۱ میلیارد توکن شیبا اینو خریداری کرد. این کیف پول به نام یکی از شخصیت‌های اصلی رمان فانتزی نمادین “ارباب حلقه‌ها” نامیده شد، و در رتبه‌ی یازدهم در مقیاس سرمایه گذاران اتریوم از دید WhaleStats قرار دارد.
  این نهنگ، این حجم بزرگ را طی دو انتقال، اولی به میزان حدود ۲۷۱ میلیارد شیبا اینو، و دومی به میزان ۱۵۰ میلیارد میم کوین، خریداری کرد.

  حتما بخوانید : نحوه یادگیری زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی (Solidity)

  کل مقدار خریداری شده از این میم کوین توسط این سرمایه گذار معادل ۱۱٫۳ میلیون دلار می‌شود.
  هرچند، بنا به صفحه‌ی کیف پول این سرمایه گذار در WhaleStats، به نظر می‌رسد تاکنون این فرد تمامی دارایی شیبا اینو خود را فروخته است. در زمان نگارش این خبر، این کیف پول دارای ۳٫۷۲ میلیارد دلار معادل توکن‌های بر پایه‌ی اتریوم است، که در این بین، متا به عنوان توکن با بیشترین ارزش دلاری شناخته می‌شود.
  برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @reybiz_telegram و پیج اینستای ما@REYBIZ بپیوندید.
  منبع: U.Today

  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *