ویژگی‌های پروژه متاورس شیبا اینو

ویژگی‌های پروژه متاورس شیبا اینو
 • ویژگی‌های پروژه متاورس شیبا اینو ، به گزارش آکادمی ریبیز Reybiz ، در پستی که اخیرا منتشر شد، تیم شیبا اینو جزییات خوبی پیرامون پروژه‌ی متاورس پربحث خود، موسوم به SHIB: The Metaverse منتشر کرد.

  ویژگی‌های پروژه متاورس شیبا اینو

  صرافی تبدیل

  آکادمی ریبیز – یوسف فتحعلی زاده ؛ 

  بنا به گزارش U.Today، توسعه دهندگان شیبا اینو در ابتدا در روزهای نخست ماه فوریه از این متاورس بلندپروازانه، با هدف رقابت با رقبایی مانند دیسنترالند، رونمایی کردند.

  این متاورس شامل بیش از ۱۰۰۰۰۰ قطعه زمین خواهد شد، که برخی از آن‌ها خصوصی باقی خواهند ماند.

  کوین کده
  این زمین‌ها طی فازهای مختلف بازگشایی خواهند شد. طی فاز مقدماتی، تیم این متاورس ۳۶۴۳۱ قطعه زمین را بازگشایی خواهد کرد، که به چهار درجه‌ی مختلف تقسیم خواهند شد. قیمت این زمین‌ها، وابسته به درجه‌ی آن، از ۰٫۵ اتریوم تا ۲ اتریوم متفاوت خواهد بود. تیم شیبا اینو گفت آن‌ها خواستار انتخاب یک توکن خنثی بوده‌اند.

  شرکت کنندگان باید توکن‌های لیش خود را برای شرکت در مزایده‌ی ۳ روزه قفل کنند. هولدرها نیز قادر به شرکت در مرحله‌ی فروش هفت روزه خواهند بود. در نهایت، قطعات باقی مانده، پس از تمام دو مرحله‌ی ابتدایی، برای فروش عمومی در دسترس قرار خواهند گرفت.

  تیم شیبا اینو ادعا کرد که خرید زمین فرصتی برای کسب درآمد منفعل و پاداش خواهد بود. برخی از این مزایا که توسط صاحبان زمین به دست خواهند آمد، در آینده‌ی نزدیک از آن‌ها رونمایی خواهد شد.

  در همین زمان، حساب توییتری رسمی این میم کوین از مرز ۳ میلیون دنبال کننده عبور کرد.

  در توییتی، تیم شیبا اینو از طرفداران برای رساندن پروژه به یک سطح موفقیت کاملا جدید، تشکر کرد.

  برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @reybiz_telegram و پیج اینستای ما@REYBIZ بپیوندید.

  منبع: U.Today


  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *