تحلیل بیت کوین BTC امروز ۱۷ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین BTC امروز 17 فروردین 1401
 • تحلیل بیت کوین BTC امروز ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ، اخبار بیت کوین، بلاک چین، اتریوم،  قیمت ارزهای دیجیتال را از اینجا بخوانید. در این صفحه آخرین اخبار ارزهای دیجیتال را دنبال کنید.

  همراهان همیشگی ریبیز Reybiz سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما هستیم.

  تحلیل بیت کوین BTC امروز ۱۷ فروردین ۱۴۰۱

  صرافی تبدیل

  تحلیل بیت کوین BTC تایم فریم ۴ ساعته :

  بیت کوین بار دیگر تلاش کرد بالای منطقه مقاومت ۴۷۰۰۰ دلاری مومنتوم خود را افزایش دهد. هرچند نتوانست بالاتر از ناحیه مذکور به حرکت خود ادامه دهد و روندی نزولی را در پیش گرفت.

  در ادامه قیمت زیر حمایت ۴۶۰۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) شکسته شد. قیمت تا زیر حمایت ۴۵۵۰۰ دلاری کاهش یافت و به سمت یک منطقه نزولی کوتاه مدت حرکت کرد. در حال حاضر، گاوها از منطقه حمایتی ۴۵۰۰۰ دلاری دفاع می کنند.

  تحلیل بیت کوین BTC تایم فریم 4 ساعته :

  تکنیکال

  در صورت افزایش قیمت، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۴۵۴۵۰ دلار و سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳٫۶% حرکت نزولی ۴۶۸۴۵ دلار به ۴۵۰۴۸ دلار دیده می شود. مقاومت بعدی می تواند در حدود منطقه ۴۵۸۰۰ تا ۴۵۹۰۰ دلار قرار بگیرد.

  علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD، یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی نزدیک به ۴۶۶۰۰ دلار در حال تشکیل است. برای افزایش مومنتوم صعودی در کوتاه مدت، قیمت باید سطوح مقاومت ۴۶۰۰۰ دلار و ۴۶۶۰۰ دلار را پشت سر بگذارد.

  اگر بیت کوین نتواند با قاطعیت از منطقه مقاومت ۴۶۰۰۰ دلاری عبور کند، به حرکت نزولی خود ادامه می دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۵۲۰۰ دلار مانع افت قیمت می شود.

  پس از آن، حمایت ۴۵۰۰۰ دلاری سر راه خرس ها قرار می گیرد ولی شکست نزولی به زیر این منطقه حمایتی می تواند شروع یک افت شدید قیمت باشد. در این حالت، قیمت حتی می تواند در کوتاه مدت تا مرز ۴۴۳۶۰ دلار کاهش یابد و به حمایت بعدی در ۴۴۰۰۰ دلار برخورد کند.

  اندیکاتورهای تکنیکال

  MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD به آهستگی در منطقه نزولی شتاب خود را از دست می دهد.

  RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در حال حاضر پایین تر از سطح ۵۰ است.

  حمایت های اصلی: ۴۵۲۰۰ و ۴۵۰۰۰ دلار

  مقاومت های اصلی: ۴۵۴۵۰ و ۴۶۰۰۰ و ۴۶۶۰۰ دلار


  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

  #ارز دیجیتالقیمتتغییرات24 ساعت اخیر

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  همین الان به صورت رایگان ثبت نام کنید

  برای دیدن محتوای بیشتر ایمیل خود را در قسمت پایین وارد کنید
  دریافت دسترسی کامل