۵٫۱ میلیون، اوج تاریخی جدید تعداد هولدرهای کاردانو

5.1 میلیون، اوج تاریخی جدید تعداد هولدرهای کاردانو
 • ۵٫۱ میلیون، اوج تاریخی جدید تعداد هولدرهای کاردانو ، به گزارش آکادمی ریبیز Reybiz ، شبکه‌ی کاردانو به دستاورد جدید بیش از ۵ میلیون آدرس در این شبکه، با افزایش سالانه‌ی ۴۸ درصدی، دست یافت.

  ۵٫۱ میلیون، اوج تاریخی جدید تعداد هولدرهای کاردانو

  صرافی تبدیل

  آکادمی ریبیز – یوسف فتحعلی زاده ؛ 
  در ماه مارچ ۲۰۲۱، تعداد آدرس‌های روی شبکه‌ی کاردانو به حدود ۲٫۶ میلیون می‌‌رسید. با مقایسه‌ی هر دوی آمار ارزش قفل شده و تعداد هولدرها، می‌توان به وضوح رشد تعداد آدرس‌ها پس از عرضه‌ی فناوری قراردادهای هوشمند برای کاردانو را مشاهده کرد.
  به لطف تقاضای بالا برای دیفای، کاردانو می‌تواند یک رشد ثانویه، از نظر توسعه و رشد فاندامنتال، تجربه کند. ما می‌توانیم به وضوح تحرک پیش از معرفی فناوری در هم گسیخته‌ی جدید را ببینیم، از آنجایی که قیمت کوین کاردانو، از پس از روند گاوی سال ۲۰۱۷، تغییرات ریزی را تجربه کرد.
  پس از عرضه‌ی فناوری جدید قدرت گرفته از کاردانو، طی یک ماه، کوین آدا حدود ۲۰۰ درصد رشد را تجربه کرد. اما تاثیر این معرفی روی قیمت بیشتر بر اساس هیجانات و موقت بود، که کاردانو را به یک دارایی بیش از حد خریداری شده تبدیل کرد. با پیدا شدن عدم تعادل بین اوردرهای خرید و فروش، بازار نتوانست فشار فروش را پوشش دهد، در نتیجه این رویداد منجر به سقوط این دارایی به نقاط افت جدید شد.
  نسبت به زمان معرفی قراردادهای هوشمند، کاردانو بیش از ۷۰ درصد افت کرده است. اما به لطف تعداد افزایشی راه حل‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز روی شبکه، در هفته‌های پایانی معامله، این ارز می‌تواند بیش از ۴۰ درصد از افت خود را بازیابی کند.
  در زمان نگارش این خبر، پس از رسیدن به اوج مقطعی ۱٫۲۵ دلار، کاردانو در سطح قیمت ۱٫۱۵ دلار قرار دارد.

  بیشتر بخوانید : ۵ دلیل برای آن که در سال ۲۰۲۲ برنامه‌نویس بلاک چین شویم

  برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @reybiz_telegram و پیج اینستای ما@REYBIZ بپیوندید.


  هرگونه سوال و مشکلی نسبت به آموزش های داده شده داشتید با پشتیبانی سایت مطرح کنید.تیم ری بیز Reybiz بصورت ۲۴ ساعته جوابگوی سوالات شما است.

  ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *